Uitverkoop
De Assos Equipe R HABU winter S11 bibtight is een Aerodynamische racingFit bibtight voor intensief rijden in uitdagende winterse omstandigheden.
Het vernieuwde ontwerp is lichter zonder afbreuk te doen aan stormbestendige bescherming of thermoregulerende warmte.
De opnieuw ontworpen voorgevormde panelen zorgen voor minder beperkingen tijdens het trappen.
€299,95
€249,95Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
ACHTER HET PRODUCT
De nieuwe EQUIPE R bibtight is een update van onze recent teruggekeerde HABU winterlijn. Deze bibtight is lichter en biedt minder trapweerstand, waarbij er 50g wordt bespaard in maat medium door een effectievere inzet van materialen en gerichte verwijdering van materiaal rond de knieën. Stormbestendige panelen, gelaagd over het thermische kruisdeel, beschermen de kern tegen wind en opspattend water, terwijl de waterafstotende afwerking van de thermische body-stoffen neerslag afweert. Het nieuwe EQUIPE R S11-inzetstuk bevat de wrijvingsverminderende eigenschappen van het SCHTRADIVARI S11-inzetstuk, maar zonder de extra ventilatie van de zomerversie.
WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor de koude, natte omstandigheden van de winter, combineer met de EQUIPE R HABU Jacket en winter ASSOSOIRES.
VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
AIRBLOCK.1098 is de lichtste van onze AIRBLOCK softshell-membraan familie. Hier biedt het een extra laag ademende, stormbestendige bescherming over de kern. De RX Extreme-stof is onze meest robuuste isolator uit de RX-familie. Het is een geborstelde, isolerende warp-knit stof met een hoge ademendheid en een waterafstotende behandeling, die warmte en bescherming biedt over de knieën, vergelijkbaar met twee lagen van minder isolerende stoffen.
CONSTRUCTIE/PASVORM
Onze AEPD 11 racingFit is een tweede-huid, aerodynamisch silhouet ontworpen met feedback van de WorldTour om het lichaam te omhullen in 360 graden compressie en stabiliteit. Het Louvre Tec ontwerppatroon vormt de knie speciaal om wrijving tijdens het trappen te elimineren.
TECHNISCHE KENMERKEN
- Acqua Shield Tec: Een waterafstotende behandeling die ervoor zorgt dat water druppelt en van het textieloppervlak rolt, waardoor een droog microklimaat eronder behouden blijft.
- X-Frame: Een A-frame ophangsysteem dat doorzakken in de onderrug beperkt en het inzetstuk en het hoofdpaneel stabiliseert tijdens intensief rijden. Verankerd over de schouders door onze lichtste bretels.
- Reflecterend: Reflecterende details op de onderbenen vangen licht op tijdens het trappen, wat de zichtbaarheid van de rijder bij weinig licht vergroot.
EQUIPE R S11
- Shock-Absorb Damping System Mono 9: Compressieve schuimmaterialen in een ademend 9mm raceplatform. Thermovorming elimineert ribbels en irritatie.
- 3D Waffle: Een gepatenteerd, driedimensionaal, geperforeerd schuim dat de ademendheid verhoogt en overtollig gewicht elimineert.
- goldenGate 2.0: Een vrij zwevende constructie die met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin. Nieuwe uitsparingen op de vleugels verminderen wrijving tijdens het trappen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
28% Korting
Craft Essence knicker zwart dames
(1907134-999000)
De Craft Essence knicker zwart dames is met zijn drie kwart lengte ideaal om te dragen tijdens de overgangsperiodes in de lente en de herfst. De Knicker uit de Essence-serie overtuigt door zijn robuuste en tegelijkertijd zachte materiaalbewerking. De elastische tailleband is sneldrogend en ligt zachtjes op de heupen. De broekspijpen zijn aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, die de broek op zijn plaats houdt. Het Lycra Sport Energy materiaal geeft een lichte compressie en vermindert zo de spiertrilling.
€99,95
€71,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Sorpasso RoS W fietsbroek (zonder bretels) zwart dames
(4520564-710)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Deze strakke fietsbroek zonder bretels is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. De fietsbroek is ook voorzien de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€149,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Assos UMA GT spring/fall fietsbroek lang S11 dames blauw
(12.14.311.2Z)
De Assos UMA Gt spring fall bib tight is een midweight bib tight ontworpen voor lange ritten in koel, droog weer in het voor- en najaar. De zachte, ademende stof reguleert je lichaamstemperatuur en houdt je comfortabel tijdens uren fietsen. Dankzij 50% gerecycled materiaal combineert dit product topprestaties met duurzaamheid. De pasvorm is stabiel, ondersteunend en gemaakt voor all-day comfort.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Endurance Hydro fietsbroek zwart dames
(1910567-999000)
De Craft Core Endurance Hydro fietsbroek zijn duurzame, winddichte en waterafstotende fietsbroeken ontworpen voor intensief fietsen in natte en winderige omstandigheden. De broek is gemaakt van winddicht en waterbeschermend materiaal en heeft een verstevigd zitvlak, elastische stof op het achterpand en reflecterende klittenbandsluiting onder aan de pijpen voor een optimale pasvorm.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek lang zwart dames
(4520563-010)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten.
Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof.
De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof.
Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€159,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek (zonder bretels) zwart dames
(4520564-010)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Deze strakke fietsbroek zonder bretels is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. De fietsbroek is ook voorzien de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€134,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos Equipe R HABU winter S11 bibtight zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.