2XU Core trisuit korte mouw zwart dames  WT7042D-BLK/WHT 7% Korting

2XU Core trisuit korte mouw zwart dames

WT7042D-BLK/WHT | Schrijf de eerste review! 88005 88005 9336340969235

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen.

Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen.

Het pak past zich perfect aan je lichaam aan.

De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

174,95 €174,95

Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

TMF core tri zeem
Het schuim met een dichtheid van 65 mm (2 tot 6 mm) is geperforeerd en creëert een trechtereffect om de luchtstroom te optimaliseren en vochtafvoer te verbeteren. De Skyve-technologie garandeert maximale ondersteuning waar dat nodig is en beperkt de vulling tot een minimum waar dat niet nodig is.

Essentiële opbergruimte
Gemakkelijk toegankelijke achterzakken bieden voldoende opbergruimte voor je benodigdheden voor de wedstrijddag.

Eigenschappen:
- 1/4 lengte semi-automatische rits
- Eersteklas Italiaanse siliconen beengrippers
- Ergonomisch ontworpen panelen
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken
- Krachtig en lichtgewicht PWX onderlichaam
- Lichtgewicht SBR SKIN LITE bovenlichaam
- TMF Core Tri zeem
- Vochtregulerende SENSOR MESH rug

Materiaal samenstelling: 83% polyester 17% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Uitvoering Low-end (sprint, 1/8, 1/4)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2xU Triathlon 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon dames 10% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon dames (TS25WACTP101)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/roze dames 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/roze dames (0224008-204)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart oranje dames 10% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart oranje dames (8625090-513)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€230,-

€206,95

  Je bespaart €23,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus kona speed trisuit mouwloos dames 13% Korting Zone3 Activate plus kona speed trisuit mouwloos dames (TS21WACP101)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€124,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw zwart dames 20% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw zwart dames (G10219C10)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€224,95

€179,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Assos Trisuit Triator SS speedsuit korte mouwen blauw dames 33% Korting Assos Trisuit Triator SS speedsuit korte mouwen blauw dames (12.11.224.2G)

Het Assos Trisuit Triator SS speedsuit korte mouwen is het pak dat Assos van de weg naar de multi sport brengt. Volledige ondersteuning van het lichaam voor een totaal comfort, geïntegreerde ijs vakken en second-skin speed zorgen ervoor dat dit trisuit ideaal is voor zware inspanningen en lange afstanden. Als we dit speedsuit vergelijk met het NS Summer speedsuit, heeft deze versie een dubbele rits over de hele lengte, ijs vakken aan de voor- en achterzijde en extra UV bescherming doordat het korte mouwen heeft. De details van dit speedsuit zijn ontwikkeld doordat Assos prototypes getest heeft met meervoudig Ironman kampioenen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€449,95

€299,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Core trisuit korte mouw zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.