2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren  MT6426d-BLK/WHT Uitverkoop

2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren

MT6426d-BLK/WHT | Schrijf de eerste review! 75588 75588 9336340893639

Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel.

Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen.

Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven.

De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid.

Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

219,95 €219,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

TMT aero tri zeem
Ontworpen voor middellangeafstandsraces. De constructie met 90 dichtheden en 6 mm vierkante gaatjes in de luchtkanalen optimaliseert de snelheid waarmee het zeem droogt, terwijl de Skyve-technologie ervoor zorgt dat het zeem aan de randen is afgesneden om maximale ondersteuning te bieden waar dat nodig is en minimale bulk waar dat niet nodig is.

Essentiële opbergruimte
Gemakkelijk toegankelijke achterzakken bieden voldoende opbergruimte voor je benodigdheden voor de wedstrijddag.

Eigenschappen:
- Ademend en sneldrogend SBR VENT bovenlichaam
- Aerodynamisch SBR CHANNEL door schouders en zijpanelen
- Ergonomisch ontworpen Italiaanse stoffen
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken
- Krachtig en lichtgewicht PWX onderlichaam
- Naadloze mouwafwerking
- Opgegroeide beengrippers
- Semi-automatische rits over de hele lengte
- TMF Aero Tri zeem
- Trisuit pak met mouwen

Materiaal samenstelling: 79% microvezel polyester 6% polyester 15% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2xU Triathlon 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion SLi Speed Suit korte mouw zwart Unisex 25% Korting Fusion SLi Speed Suit korte mouw zwart Unisex (0233-BLK)

De Fusion SLi Speed Suit korte mouw is het ultieme wedstrijdpak dat rekening houdt met alle omstandigheden.

Het pak is speciaal ontworpen in zijn technische details en marginale winsten, wat je kansen vergroot en een meetbaar verschil kan maken tijdens trainingen of op de wedstrijddag.

De combinatie van verschillende materialen in het speedsuit, samen met de elastische rits, maakt het pak zeer vormvast, waardoor je het nauwelijks bewegingsweerstand ervaart.

Het speciale micromesh paneel aan de voorkant zorgt er voor dat de druk op de buik zoveel mogelijk wordt verminderd, zodat de ademhaling onbelemmerd blijft.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€267,95

€199,95

  Je bespaart €68,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve multicolor heren 17% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve multicolor heren (8625083-424)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€188,95

  Je bespaart €41,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren (0224009-123)

De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart 43% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart (0219006-2022-010)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw groen heren 10% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw groen heren (0223001-038)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€244,95

€219,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren (G10119CP30)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€224,95

€189,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.