De Powerbar Bidon 750 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar.
Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbar Bidon 750 ml geel
Eigenschappen:
- Enigszins doorzichtig zodat je makkelijk kan zien hoeveel in de bidon zit
- Met handige maatstreepjes voor optimale afstemming van je sportdrank
- Handige grote vulopening
- Gemakkelijk tijdens het sporten te gebruiken
- Inhoud: 500 ml
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design Kage bidonhouder zwart
(3590-300)
De Profile Design B-TAB bidonhouder zwart word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd. De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden. De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. BTW)
XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon zwart
(2895)
De XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon zwart heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
9% Korting
BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/groen
(2905093628)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
18% Korting
Born Bidon Small Shiva 750ml
(2005004)
Een Born bidon laat zien dat jij jouw prestaties serieus neemt. Het model Shiva heeft een grote vulopening en zul je terug zien bij een groot aantal internationale topteams. 100 procent kwaliteit: een bidon waarmee je geizen mag worden!
€7,95
€6,49Je bespaart €1,46 (incl. BTW)
14% Korting
XLAB Sidekick bidonhouder links zwart
(XLSLE)
De XLAB Sidekick bidonhouder links zwart beschikt over de snelste en makkelijkste toegang voor linkshandige. De bidonhouder is aan de linkerkant open is in plaats van in het midden hierdoor kan de bidon sneller uit de houder worden gehaald maar wel alleen met je linkerhand. Dankzij de goede grijpkracht van de chimp blijft de bidon ook op hobbelige wegen goed in houder zitten en zal hij ook niet gaan rammelen. De houder is uitgevoerd met een hard onderstuk zodat zowel grote als kleine bidons goed blijven zitten.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 zwart
(2905090301)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Powerbar Bidon 750 ml geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.