De Profile Design Aero HC drinksysteem wit is een gestroomlijnd drinksysteem dat op het opzetstuur wordt gemonteerd en waarmee je met behulp van een rietje makkelijk gehydrateerd kan blijven.
Op deze manier hoef je niet van positie te veranderen om te drinken en kan je jezelf volledig concentreren op de weg voor je.
De fles heeft een capaciteit van ca. 830 ml en is met een handige dop aan de bovenkant snel bij te vullen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design FC35 drinksysteem wit
Eigenschappen:
- Drinksysteem bestaande uit houder en drinkfles
- Ideaal voor triathlon
- Eenvoudig bijvullen dankzij de extra opening met ‘flip’ deksel
- Aerodynamische rietjeshouder
- Met bevestigingsmogelijkheid voor je fietscomputer of GPS toestel
- De houder wordt op de armsteunen bevestigd
- Lengte/breedte van de houder zijn aan te passen
- De fles is BPA vrij
- Inhoud: 828 ml
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design Aero HC drinkfles wit
(3590-332)
De aerodynamische Profile Design Aero HC drinksfles is een hervulbare bidon die aan de voorkant is gemonteerd, plaatst de hydratatie strategisch tussen de armen van de rijder voor een verborgen, gestroomlijnd aerodynamisch profiel.
(incl. BTW)
6% Korting
Evoc Hydration Bladder Insulated 2L
(601123121)
De EVOC Hydration Bladder Insulated 2L is een geïsoleerde drinkzak die optimale hydratatie biedt, zelfs in koude omstandigheden. Dankzij de geïsoleerde slang en verbeterde waterdoorstroming blijf je eenvoudig drinken tijdens winterse activiteiten. Het lekvrije SLIDE SEAL™ systeem maakt vullen snel en betrouwbaar. Ideaal voor sneeuwsport, winterritten en koude outdooravonturen.
€49,95
€46,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
XLAB Torpedo Bidonhouder aluminium zwart
(XLTMAB)
De XLAB Torpedo Bidonhouder aluminium is een eersteklas bidonhouder van hoge kwaliteit die rechtstreeks op uw clip-on aero bars kan worden bevestigd, zodat u uw hydratatie en navigatie direct op uw stangen gemonteerd zit terwijl u zich in uw aero-positie bevindt. Xlab is gespecialiseerd in het maken van accessoires van topklasse om uw prestaties op de fiets direct te verbeteren.
(incl. BTW)
10% Korting
Profile Design HSA 800 EVO
(3064-407)
De Profile design HSA 800 EVO is een verbeterde versie van de HSF AERO HC 800, met een geoptimaliseerde Garmin-montage en een verfijnd achterdekselmechanisme. Dit systeem biedt alle essentiële functies voor een aerobar-drinksysteem, aangevuld met premium verbeteringen voor maximaal gebruiksgemak en prestaties. Daarnaast heeft de houder een licht verlaagde V-vorm, zodat de bidon goed gepositioneerd blijft tussen de aerobar-extensions en niet interfereert met een smalle armpositie. De montagebeugel is offset, waardoor de bidon verder naar achteren geplaatst kan worden. Dit voorkomt dat de bidon te ver naar voren komt en moeilijk bereikbaar wordt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
XLAB Torpedo Versa 500 drinksysteem zwart
(2452)
Het XLAB Torpedo Versa 500 hydratatiesysteem is een innovatief en aerodynamisch drinkreservoir voor triatlon- en tijdritfietsen. Dit systeem is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak en werd als enige accessoire in de fietsindustrie genomineerd voor de Interbike Innovation Award. Met een prijswinnend telescopisch computermontagesysteem schakel je eenvoudig tussen een navulbare fles voor wedstrijddagen en een standaard bidon voor trainingen, zonder je kijkhoek op je fietscomputer te verliezen.
(incl. BTW)
XLAB Torpedo drinksysteem versa 200 rood
(XLTV200cr)
Blijf gehydrateerd tijdens je grote wedstrijd met de XLAB Torpedo drinksysteem versa 200 rood. De lekvrije fles van 769 ml beschikt over een super aerodynamische design en heeft een transpirant venster waardoor je kunt hoeveel water er nog in de fles zit. Met de bekende Torpedo high-flow bite valve kan je snel en gemakkelijk drinken en doormiddel van het flexibele rietje kan dit vanuit meerdere posities. De Torpedo-fles is gemonteerd in een duurzame bidonhouder, hierdoor kan de Torpedo ook eenvoudig verwisseld worden door standaard bidons. De bidonhouder is bevestigd op XLab's nieuwe Versa-montageplaat. Deze niet-stuiterende plaat zorgt ervoor dat de bidonhouder en het telescopische Garmin computersteun niet rammelen en blijven veilig op hun plek zitten. De plaat kan met twee duurzame klittenbandriemen behulp van eenvoudig en snel op je aerobar worden gemonteerd.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design Aero HC drinksysteem wit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.