De Profile Design Aero HC drinksysteem wit is een gestroomlijnd drinksysteem dat op het opzetstuur wordt gemonteerd en waarmee je met behulp van een rietje makkelijk gehydrateerd kan blijven.
Op deze manier hoef je niet van positie te veranderen om te drinken en kan je jezelf volledig concentreren op de weg voor je.
De fles heeft een capaciteit van ca. 830 ml en is met een handige dop aan de bovenkant snel bij te vullen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design FC35 drinksysteem wit
Eigenschappen:
- Drinksysteem bestaande uit houder en drinkfles
- Ideaal voor triathlon
- Eenvoudig bijvullen dankzij de extra opening met ‘flip’ deksel
- Aerodynamische rietjeshouder
- Met bevestigingsmogelijkheid voor je fietscomputer of GPS toestel
- De houder wordt op de armsteunen bevestigd
- Lengte/breedte van de houder zijn aan te passen
- De fles is BPA vrij
- Inhoud: 828 ml
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Torpedo Refresh kit zwart
(XLRFK)
De Xlab Torpedo Refresh Kit is bedoeld om hem er weer als nieuw uit te laten zien en te laten presteren!
(incl. BTW)
18% Korting
Profile Design FC25 drinksysteem wit
(3590-385)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem wit heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€99,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
XLAB Kompact 500 integrated drinksysteem
(XLK500INT)
De XLAB Kompact 500 integrated drinksysteem met directe montage aan de voorzijde is gemakkelijk te monteren voor Trek monobars en Cervelon geïntegreerde sturen. De carbon bidonhouder heeft een grijpkracht van 2,5 kilogram om uw bidon vast te houden. Voorzien van computerbevestiging aan de bovenzijde om snel en gemakkelijk uw fietsgegevens te bekijken.
(incl. BTW)
Profile Design Aerodrink en Aqualite bracket
(3063-163)
De Profile Design Aerodrink en Aqualite bracket is in combinatie met deze aerodrink bracket is de aerodrink op vrijwel alle opzetsturen te gebruiken.
Dit betreft een losse bracket, zonder aerodrink bidon.
(incl. BTW)
18% Korting
Profile Design HSF Aeroflow 1050ml
(3064396)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren. Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
€160,-
€129,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
15% Korting
XLAB Hydroblade drinksysteem zwart
(2752)
De XLAB Hydroblade drinksysteem zwart biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica. Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg. De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt. Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.
€64,95
€54,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design Aero HC drinksysteem wit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.