Deze Profile Design Axis bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word.
Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden.
Weegt slechts 45 g!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbar Bidon 750 ml zwart
(3060)
De Powerbar Bidon 750 ml zwart is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. BTW)
XLAB Mezzo opbergdoos zwart
(XLLCPM)
De XLAB Mezzo opbergdoos is een handige plek om spullen op te slaan zoals, je sleutels, portomonnee of je telefoon. De opbergdoos past gemakelijk in je bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Aqua Shot bidon
(XLAS)
De Aqua shot bidon is de perfecte bdion voor elke fietser.
(incl. BTW)
6% Korting
Profile Design RM-L zadel bidonhouder
(3590360)
De Profile Design RM-L zadel bidonhouder biedt je de mogelijkheid om je bidons achter het zadel weg te stoppen zodat ze minder weerstand opleveren. De van aluminium gemaakte houder kan in twee hoeken aan bijna elk zadel worden aangepast. Dat is vooral bij triatlonzadels belangrijk die een speciale vormgeving hebben. De RM-L komt inclusief 2 bidonhouder die op verschilende manier aan de beugel vastgeschroefd zodat hij naar eigen voorkeur aangepast kan worden.
€74,95
€69,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon transparant
(1449)
De XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon transparant heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
XLAB Delta 430 XT zadel bidonhouder zwart
(3049)
De XLAB Delta 430 XT bidonhouder is ontwikkeld voor degene die maximale prestaties willen combineren met optimale functionaliteit. Dankzij het gestroomlijnde ontwerp monteer je deze houder direct achter het zadel, waardoor hij perfect in de luchtstroom van je lichaam valt.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Axis bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.