De Profile Design B-TAB bidonhouder zwart word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd.
De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden.
De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zwart
(0323002-010)
Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan. De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen. Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken. Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken. De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!
€4,95
€2,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 blauw
(2905090302)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
XLAB Mezzo opbergdoos zwart
(XLLCPM)
De XLAB Mezzo opbergdoos is een handige plek om spullen op te slaan zoals, je sleutels, portomonnee of je telefoon. De opbergdoos past gemakelijk in je bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Raptor Talon Pair oranje
(XLRTP-OR)
Met deze XLAB Raptor Talon Pair oranje personaliseer je je bidonhouder optimaal. Ontwerp je cage look met raptor talons. Verkrijgbaar in meerdere kleuren. Let op: Deze Talons worden geleverd EXCLUSIEF Bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart
(XLGXTC)
De XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart voorkomt dat flessen onder extreme omstandigheden worden gelanceerd, zoals mountainbiken en ruig wegdek. De XT beschikt over 1.5x zoveel grip van de normale Gorilla bidonhouder, de 6 high-grip handgrepen zijn uitgerust met een grijpkracht van wel 14 lb. Het stevige bovenlipje helpt bij het vasthouden van bidons en aan de onderkant zit een voetstuk waardoor de grotere bidons ook goed blijven zitten. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden. Opmerking: De Camelback Podium en Polar geïsoleerde bidons worden niet aanbevolen voor gebruik met de XLAB Gorilla XT bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Aqua Shot bidon
(XLAS)
De Aqua shot bidon is de perfecte bdion voor elke fietser.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Kage bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.