De Profile Design B-TAB bidonhouder zwart word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd.
De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden.
De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart
(2905090311)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
XLAB Gorilla bidonhouder carbon rood/zwart
(XLCCRB)
De XLAB Gorilla bidonhouder carbon rood/zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.
(incl. BTW)
Castelli water bottle bidon 550ml rood
(4520123-023)
Dit is de nieuwe Castelli bidon "Fly Team", die wordt gebruikt door Team Ineos en gemaakt is door Elite. De bidon heeft superdunne wanden, een zacht rubberen mondstuk en een brede opening die het vullen en schoonmaken heel eenvoudig maakt. Hij weegt slechts 53g en heeft een inhoud van 550ml.
(incl. BTW)
Powerbar Bidon 750 ml geel
(3059)
De Powerbar Bidon 750 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. BTW)
18% Korting
Born Bidon Small Shiva 750ml
(2005004)
Een Born bidon laat zien dat jij jouw prestaties serieus neemt. Het model Shiva heeft een grote vulopening en zul je terug zien bij een groot aantal internationale topteams. 100 procent kwaliteit: een bidon waarmee je geizen mag worden!
€7,95
€6,49Je bespaart €1,46 (incl. BTW)
XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel glans zwart
(3036)
De XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. Deze word inclusief 2 Gorilla bidonhouders geleverd.
De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen.
De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders.
Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB.
Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.
Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Kage bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.