De Profile Design B-TAB bidonhouder zwart word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd.
De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden.
De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli water bottle bidon 550ml zwart
(4520123-009)
Dit is de nieuwe Castelli bidon "Fly Team", die wordt gebruikt door Team Ineos en gemaakt is door Elite. De bidon heeft superdunne wanden, een zacht rubberen mondstuk en een brede opening die het vullen en schoonmaken heel eenvoudig maakt. Hij weegt slechts 53g en heeft een inhoud van 550ml.
(incl. BTW)
XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart
(XLGCCB)
De XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.
(incl. BTW)
XLAB Delta 430 zadel bidonhouder zwart
(XLDW430)
De XLAB Delta 430 zadel bidonhouder is een van de lichtste en sterkste bidonhouders die er op de markt is. Deze is bidonhouder is zeer gemakkelijk op de perfecte positie af te stellen.
(incl. BTW)
Powerbar Bidon 500 ml zwart
(3058)
De Powerbar Bidon 500 ml zwart is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. BTW)
9% Korting
BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/groen
(2905093628)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Profile Design B-TAB bidonhouder
(3590-362)
De Profile Design B-TAB bidonhouder word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd. De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden. De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Kage bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.