De Profile Design Stryke bidonhouder zwart is een betaalbare bidonhouder gemaakt van kunststof verkrijgbaar in verschillende kleuren.
De Stryke bidonhouder weegt met zijn 40g zelfs minder dan de Axis houder van profile design.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elite Bidons Super Byasi gereedschap bidon
(EL0122902)
De Elite Super Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.
(incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder zwart
(3064-277)
De Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder is de opvolger van ons extreem populaire KA1 model.
Het biedt een verfijnd gripsysteem en een bevestigingspunt voor accessoires.
€36,95
€32,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
XLAB Raptor Talon Pair oranje
(XLRTP-OR)
Met deze XLAB Raptor Talon Pair oranje personaliseer je je bidonhouder optimaal. Ontwerp je cage look met raptor talons. Verkrijgbaar in meerdere kleuren. Let op: Deze Talons worden geleverd EXCLUSIEF Bidonhouder.
(incl. BTW)
8% Korting
XLAB Super wing zadelbeugel zwart
(XLSUW)
De XLAB Super wing zadelbeugel zwart is een middel om je accessoires gemakkelijk aan het zadel van je fiets te bevestigen, handig weggestopt achter je lichaam zodat je jouw bidon en andere benodigdheden met z'n min mogelijk weerstand mee kunt nemen. Gemaakt van aluminium en met een gewicht van slechts 146 gram, beschikt deze kleine beugel over de optie om twee extra bidonhouders, een reparatieset of een opbergtasje te monteren op een plek waar je er weinig last van zal hebben. De bidonhouder kan om 4 verschillende mogelijkheden worden gemonteerd en de beugel zelf ook nog is op 3 verschillende manieren.
€119,95
€109,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 blauw
(2905090302)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
Nathan Littleshot 750ML Bidon wit
(00975993)
Blijf gehydrateerd met de Nathan Littleshot 750ML Bidon.
Deze makkelijk hanteerbare fles die perfect in de hand past.
Geschikt voor ijsklontjes, een vaste schroefdop met een nauwe opening voor snel een slokje tijdens de reis.
Gemakkelijk mee te nemen.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Stryke bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.