Profile Design Stryke bidonhouder zwart

3590-315 | Schrijf de eerste review! 37210 37210 723660990558

De Profile Design Stryke bidonhouder zwart is een betaalbare bidonhouder gemaakt van kunststof verkrijgbaar in verschillende kleuren.

De Stryke bidonhouder weegt met zijn 40g zelfs minder dan de Axis houder van profile design.


Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
9,95 €9,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Uitvoering Bidonhouder
  • Kleur Zwart
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Flux 2.0 bidon 750ml zwart BTTLNS Flux 2.0 bidon 750ml zwart (0323001-010)

Met de BTTLNS Flux 2.0 bidon 750ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan. De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen. Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken. Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken. De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€5,95

 (incl. BTW)

Powerbar Bidon 500 ml geel Powerbar Bidon 500 ml geel (3057)

De Powerbar Bidon 500 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€4,95

 (incl. BTW)

XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel glans zwart XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel glans zwart (3036)

De XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. Deze word inclusief 2 Gorilla bidonhouders geleverd.  De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen. De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders. Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB. Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.

Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€194,95

 (incl. BTW)

XLAB Delta 200 zadel bidonhouder zwart XLAB Delta 200 zadel bidonhouder zwart (XLDW200)

De XLAB Delta 200 zadel bidonhouder zwart is een van de beste bidonhouders op de markt en is, net als alle XLab-producten, zeer aerodynamisch en wordt direct achter onder het zadel gemonteerd. Een duurzame, sterke bevestiging voorkomt dat het systeem rammelt en losraakt. In combinatie met een betrouwbare, lichtgewicht en stijlvolle XLab Gorilla Cage die over een verbazingwekkende 10 pond grijpkracht beschikt, vormt de Delta 200 een solide basis voor een lange tocht op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€94,95

 (incl. BTW)

Maurten bidon 500 ml 29% Korting Maurten bidon 500 ml (MABIDON)

De Maurten bidon 500 ml is de ideale drink bidon van Maurten. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in te schenken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€4,95

€3,49

  Je bespaart €1,46 (incl. BTW)

XLAB Super wing zadelbeugel zwart 8% Korting XLAB Super wing zadelbeugel zwart (XLSUW)

De XLAB Super wing zadelbeugel zwart is een middel om je accessoires gemakkelijk aan het zadel van je fiets te bevestigen, handig weggestopt achter je lichaam zodat je jouw bidon en andere benodigdheden met z'n min mogelijk weerstand mee kunt nemen. Gemaakt van aluminium en met een gewicht van slechts 146 gram, beschikt deze kleine beugel over de optie om twee extra bidonhouders, een reparatieset of een opbergtasje te monteren op een plek waar je er weinig last van zal hebben. De bidonhouder kan om 4 verschillende mogelijkheden worden gemonteerd en de beugel zelf ook nog is op 3 verschillende manieren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€109,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Stryke bidonhouder zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.