Profile Design Stryke bidonhouder zwart

3590-315 | Schrijf de eerste review! 37210 37210 723660990558

De Profile Design Stryke bidonhouder zwart is een betaalbare bidonhouder gemaakt van kunststof verkrijgbaar in verschillende kleuren.

De Stryke bidonhouder weegt met zijn 40g zelfs minder dan de Axis houder van profile design.


Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
9,95 €9,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Uitvoering Bidonhouder
  • Kleur Zwart
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder zwart 10% Korting Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder zwart (3064-277)

De Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder is de opvolger van ons extreem populaire KA1 model.

Het biedt een verfijnd gripsysteem en een bevestigingspunt voor accessoires.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€36,95

€32,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

XLAB Vulcan Cage bidonhouder zwart XLAB Vulcan Cage bidonhouder zwart (XLVC)

De XLAB Vulcan Cage bidonhouder ondersteunt grote flessen. Uitsparingen aan de zijkant van de bidonhouder zorgt voor het snel in- en uitnemen van flesje. De technopolymeerontwerp is extra stevig met hoge weerstand. Gemaakt in Italië met de beste Italiaanse kwaliteit.

Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€19,95

 (incl. BTW)

XLAB torpedo reload kit transparant XLAB torpedo reload kit transparant (2598)

Upgrade uw Torpedo Bottle naar het nieuwe zwarte Super-Sealed Anti-Leak Design! De kit bevat alles wat je nodig hebt om je Torpedo Bottle te vervangen. Het is het snelste BTA systeem met een echt aerodynamisch ontworpen helder gekleurde fles.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€54,95

 (incl. BTW)

XLAB Raptor Talon Pair rood XLAB Raptor Talon Pair rood (XLRTP-RO)

Met deze XLAB Raptor Talon Pair rood personaliseer je je bidonhouder optimaal. Ontwerp je cage look met raptor talons. Verkrijgbaar in meerdere kleuren. Let op: Deze Talons worden geleverd EXCLUSIEF Bidonhouder.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€9,95

 (incl. BTW)

BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart (2905090311)

De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€9,95

 (incl. BTW)

XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart (XLGCCB)

De XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€79,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Stryke bidonhouder zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.