De Profile Design Stryke bidonhouder zwart is een betaalbare bidonhouder gemaakt van kunststof verkrijgbaar in verschillende kleuren.
De Stryke bidonhouder weegt met zijn 40g zelfs minder dan de Axis houder van profile design.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
6% Korting
XLAB Super wing SMP zadelbeugel zwart
(XLSUWMPB)
De XLAB Super wing SMP zadelbeugel zwart is speciaal ontworpen voor Selle SMP- en Phenom-zadels. De super wing SMP is een middel om je accessoires gemakkelijk aan het zadel van je fiets te bevestigen, handig weggestopt achter je lichaam zodat je jouw bidon en andere benodigdheden met z'n min mogelijk weerstand mee kunt nemen. Gemaakt van aluminium en met een gewicht van slechts 146 gram, beschikt deze kleine beugel over de optie om twee extra bidonhouders, een reparatieset of een opbergtasje te monteren op een plek waar je er weinig last van zal hebben. De bidonhouder kan om 4 verschillende mogelijkheden worden gemonteerd en de beugel zelf ook nog is op 3 verschillende manieren.
€144,95
€134,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
9% Korting
BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/blauw
(2905093622)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
9% Korting
BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/geel
(2905093615)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel mat zwart
(3037)
De XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. Deze word inclusief 2 Gorilla bidonhouders geleverd.
De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen.
De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders.
Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB.
Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.
Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.
(incl. BTW)
Castelli water bottle bidon 550ml zwart
(4520123-009)
Dit is de nieuwe Castelli bidon "Fly Team", die wordt gebruikt door Team Ineos en gemaakt is door Elite. De bidon heeft superdunne wanden, een zacht rubberen mondstuk en een brede opening die het vullen en schoonmaken heel eenvoudig maakt. Hij weegt slechts 53g en heeft een inhoud van 550ml.
(incl. BTW)
Elite Bidons Super Byasi gereedschap bidon
(EL0122902)
De Elite Super Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Stryke bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.