37% Korting
Deze Craft Move bibshort zwart/rood heren is gemaakt van elastisch, zacht, duurzaam en functioneel materiaal wat een comfortabele pasvorm geeft.
Door de elastische beenuiteinden met silicone prints, kruipt de broek niet omhoog bij het fietsen.
De Craft Active zeem van 20 centimeter zorgt voor comfort op het zitvlak tijdens zowel korte als lange fietsritten.
Kortom, een prima fietsbroek voor de actieve fietser!
OP=OP!
€79,95
€50,-Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Move bibshort zwart/rood heren
Ben jij een fietser die regelmatig het bos in duikt, op de weg rijdt of gaat spinnen in de sportschool? En zoek jij een duurzame fietsbroek van prima kwaliteit? Dan is deze Craft Move Bibshort geschikt voor jou. Ontworpen voor fietsers die regelmatig gaan sporten en materiaal zoeken wat prima kwaliteit biedt voor een mooie prijs.
Deze Craft Move Bibshort is gemaakt van elastisch, zacht, duurzaam en functioneel materiaal wat een comfortabele pasvorm geeft. Door de elastische beenuiteinden met silicone prints, kruipt de broek niet omhoog bij het fietsen. De Craft Active zeem van 20 centimeter zorgt voor comfort op het zitvlak tijdens zowel korte als lange fietsritten. Kortom, een prima fietsbroek voor de actieve fietser!
Eigenschappen:
- Elastisch, zacht, duurzaam en functioneel polyamide
- Elastische uiteinden bij de benen met silicone print, om de fietsbroek op zijn plaats te houden
- FlatLock stiknaden, welke huidirritatie voorkomen
- Bibshort constructie, bretels om de broek perfect op de plaats te houden
- Craft Active zeem van 20 centimeter
Materiaal:
- 80% Polyamide
- 20% Elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Unlimited Liner bibshort zwart dames
(4522056-010)
De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
22% Korting
Assos Mille GT half shorts C2 zwart heren
(11.10.232.18)
De Assos Mille GT Half Shorts C2 zwart heren is de perfecte keuze voor wielrenners die op zoek zijn naar compromisloos comfort tijdens lange ritten, zónder bretels. Dankzij de ZeroPressure Waist sluit deze koersbroek perfect aan rond je taille, terwijl de 11 mm dikke Mille GT C2 zeem langdurige ondersteuning en demping biedt. Gemaakt van ademende Type.429-stof en afgewerkt met ultralichte been grippers, is deze short ideaal voor zomerse trainingen op de weg of indoor sessies. Topkwaliteit, zonder concessies, precies zoals je van Assos mag verwachten.
€134,95
€104,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Gobik Matt Compact 2.0 bibshort zwart heren
(10-02-084-002)
De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. BTW)
15% Korting
Gobik Limited 6.0 bibshort zwart heren
(10-02-004-078)
De Gobik Limited 6.0 bibshort is perfect voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en is geschikt voor dagelijkse training en lange ritten. Dit model is ontworpen voor fietsers die comfort verkiezen boven intense spiercompressie, terwijl het toch optimale prestaties levert tijdens trainingen en lange afstanden. De bibshort biedt een uitstekende pasvorm en ondersteuning, waardoor je je kunt concentreren op je rit zonder afleiding.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
24% Korting
Castelli competizione 2 bibshort groen heren
(4525004-309)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€82,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames
(12.10.235.18)
De Assos UMA GT Bibshort C2 dames is speciaal ontworpen voor wielrensters die dagelijks topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort. Dankzij het ademende Type.429 textiel, een vernieuwde pasvorm en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem ben je verzekerd van ondersteuning, bewegingsvrijheid en ventilatie op zowel korte als lange ritten.
€144,95
€114,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Move bibshort zwart/rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.