Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010  CA14513-010 Uitverkoop

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

CA14513-010 21569 21569 8033685989935 10.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.

Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

129,95 €129,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren 40% Korting Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren (11.30.381.32)

Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt. In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit. De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water. Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€149,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS S11 regenjas Black Series heren Assos Mille GTS S11 regenjas Black Series heren (11.32.393.18)

De Assos Mille GTS S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€324,95

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz 2 fietsjack donkerblauw heren  15% Korting Craft Core Bike Subz 2 fietsjack donkerblauw heren (1915178-396000)

Het Craft Core Bike Subz 2 fietsjack is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack groen heren 13% Korting Castelli GO fietsjack groen heren (4521504-075)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€199,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames (4524541-081)

Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Castelli Puro 4 fietsjack ivory heren 26% Korting Castelli Puro 4 fietsjack ivory heren (4525510-064)

De Castelli Puro 4 fietsjas combineert warmte, ademend vermogen en stijl in één veelzijdige jersey. Dankzij de innovatieve stof met 3D-breisel ervaar je meer warmte dan je verwacht van een lichte middenzware jersey. De pasvorm is nauwsluitend maar comfortabel, met optimale stretch voor bewegingsvrijheid. Met 360° reflectie en handige details zoals drie achterzakken en een YKK® Vislon®-ritssluiting is dit shirt ideaal voor frisse ritten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€130,-

€94,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.