Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010  CA14513-010 Uitverkoop

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

CA14513-010 21569 21569 8033685989935 10.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.

Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

129,95 €129,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren 43% Korting Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren (1120512-329)

De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Alpha 150 fietsjack light black/black heren Castelli Alpha 150 fietsjack light black/black heren (4525502-085)

De Castelli Alpha 150 Jacket is de ultieme winterfietsjas die je warm en droog houdt onder de zwaarste omstandigheden. Dankzij Polartec® AirCore™ en Alpha™-isolatie combineert deze jas ademend vermogen, bescherming en lichtgewicht comfort. De rekbare pasvorm geeft je bewegingsvrijheid zonder het gevoel van een zware winterjas. Perfect voor koude tot zeer koude ritten, met extra duurzaamheid door PFAS-vrije en gerecyclede materialen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€340,-

 (incl. BTW)

Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames 18% Korting Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames (4522091-008)

Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack. Het jack heeft een geweldige pasvorm. Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€300,-

€244,95

  Je bespaart €55,05 (incl. BTW)

Fusion SLi Cycling Vest zwart Unisex Fusion SLi Cycling Vest zwart Unisex (0167-BLK)

De Fusion SLi Cycling Vest is een superlicht unisex fietsvest voor zowel trainingen als competitie op de koele dagen. Het is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. De voorkant van dit vest is genaaid van een superelastisch 3-laags laminaat dat je beschermt tegen weer en wind. De achterkant is van super elastisch mesh-paneel. Het hoge ademende vermogen van beide materialen zorgt voor een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsvest. Dit SLi Cycling vest heeft een ritssluiting aan de voorkant en een opening aan de achterkant voor de zakken van je jersey. Groot reflecterend logo aan de achterzijde zorgt voor extra veiligheid. 

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€119,95

 (incl. BTW)

Castelli Aero race lange mouw jersey rich red heren 23% Korting Castelli Aero race lange mouw jersey rich red heren (4524575-645)

Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€144,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex 10% Korting Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex (10-05-006-006)

De Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.