Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames  4522543-294 Uitverkoop

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames

4522543-294 | Schrijf de eerste review! 91760 91760 8050949989265

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan.

Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof.

Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen.

Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren.

Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft.

Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer).

De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie.

De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.

De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

164,95 €164,95

Je bespaart €65,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- Ventilatieopening met rits aan zijkant van borst
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken

Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto air jacket lange mouw light black heren 19% Korting Castelli Perfetto air jacket lange mouw light black heren (4524503-085)

Deze Castelli Perfetto air jacket lange mouw maakt gebruik van Castelli's Ristretto Technology, die de luchtstroom beperkt terwijl er net genoeg lucht doorgelaten wordt om je van binnen droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met extra bescherming op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air Jacket perfect voor het grootste deel van je winterritten. Droger. Warm. Perfect.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€184,95

  Je bespaart €45,05 (incl. BTW)

Castelli Emergency 2 regenjack zwart dames 14% Korting Castelli Emergency 2 regenjack zwart dames (4521550-085)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€170,-

€144,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Sportful Fiandre pro medium fietsjas lange mouw zwart heren 50% Korting Sportful Fiandre pro medium fietsjas lange mouw zwart heren (1121500-002)

De Sportful Pro medium fietsjas lange mouw is bedoeld voor de dagen waarop u nog steeds hard wilt fietsen, maar de temperatuur gedaald is. De fietsjas is voorzien van Gore-Tex infinium aan de voorzijde. Daarnaast zit er op de achterkant een no-rain ademende stof en waterafstotende details over de hele fietsjas. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€99,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Gobik Skimo Pro 2.0 cardin green fietsjas heren 14% Korting Gobik Skimo Pro 2.0 cardin green fietsjas heren (10-03-043-002)

De Gobik Skimo Pro 2.0 is een vernieuwde winterjas en zet de standaard voor warmte, bescherming en ademend vermogen tijdens de koudste ritten. Met een Polartec® membraan aan de voorkant biedt deze jas optimale wind- en waterbescherming zonder in te leveren op ventilatie. De zachte microfleece binnenkant houdt je warm, terwijl de ademende achterzijde zweet efficiënt afvoert. Een aerodynamische pasvorm, functionele zakken en reflecterende details maken deze jas onmisbaar voor elke wintertraining.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€144,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsvest geel heren 26% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsvest geel heren (11.34.389.3f)

De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€84,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Uma GT winter EVO fietsjack stone blue dames 26% Korting Assos Uma GT winter EVO fietsjack stone blue dames (12.30.369.2A)

De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€189,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.