Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren  4522511-085 Uitverkoop

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren

4522511-085 | Schrijf de eerste review! 80407 80407

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan.

Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof.

Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen.

Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren.

Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft.

Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer).

De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie.

De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.

De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

149,95 €149,95

Je bespaart €80,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- Ventilatieopening met rits aan zijkant van borst
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken

Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren 10% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren (4524507-383)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Craft Advanced Essence Lumen Wind fietsvest mouwloos grijs heren 15% Korting Craft Advanced Essence Lumen Wind fietsvest mouwloos grijs heren (1916661-926999)

De Craft Advanced Essence Lumen Wind fietsvest zorgt voor maximale bescherming en zichtbaarheid. Dit lichtgewicht, ademende fietsvest is ontworpen voor serieuze wielrenners die comfort en performance willen combineren. Het winddichte en waterafstotende materiaal beschermt je tegen koude rijwind en lichte regen, terwijl het mouwloze ontwerp zorgt voor optimale bewegingsvrijheid. Dankzij de ventilerende mesh-panelen aan de achterkant blijft je lichaamstemperatuur goed gereguleerd, zelfs tijdens intensieve ritten.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

€58,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack zwart heren 17% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack zwart heren (11.32.390.18)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€119,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren 34% Korting Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren (13.32.363.3A)

De Assos Equipe RS regen targa fietsjack is verder ontwikkeld tot een super lichte, draagbare, waterdichte regenjas met minder naden voor een betere bescherming het hele jaar door. De Targa is de 3e editie van de Equipe RS regenjas, voorzien van een stevig membraam in het midden van het 3L schloss tex materiaal. Het membraam verhoogt niet alleen de duurzaamheid van deze ultra dunne soft shell, maar is ook nog waterdichter en exclusief voor Assos. Ook zijn de sleuven van de achterzakken verwijderd omdat de inhoud gemakkelijk te bereiken is door de dubbele schuifrits die van onderaf te openen is. Doordat de reflecterende strook op de rug zonder stiksels is, zorgt dit ervoor dat hier geen water naar binnen kan dringen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€359,95

€234,95

  Je bespaart €125,- (incl. BTW)

Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack zwart heren 40% Korting Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack zwart heren (11.30.366.10)

De Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack is een effectieve vervanger voor de combinatie van een licht vest en thermisch fietsshirt. Hierdoor elimineert u de gestapelde ritsen en het gedoe van halverwege de rit uw kleding te moeten aanpassen. Deze fietsjas is de volgende evolutionaire stap voor de thermische trui. De diffusoropeningen op de schouders van de fietsjas reguleren de lichaamstemperatuur als het openritsen geen optie is. Als we reguleren schrijven, dan bedoelen we niet alleen opwarming als de inspanning toeneemt, maar zelfs in de kou stuurt de diffusor technologie lucht door om lichaamswarmte en inwendig vocht af te voeren wanneer dit nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€334,95

€199,95

  Je bespaart €135,- (incl. BTW)

Fusion S1 Cycling Vest oranje Unisex Fusion S1 Cycling Vest oranje Unisex (0216-ORA)

De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door. Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen. De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.

De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten. De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€99,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.