Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren  4522511-085 Uitverkoop

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren

4522511-085 | Schrijf de eerste review! 80407 80407

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan.

Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof.

Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen.

Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren.

Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft.

Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer).

De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie.

De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.

De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€230,-

174,95 €174,95

Je bespaart €55,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- Ventilatieopening met rits aan zijkant van borst
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken

Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto Air Vest mouwloos light black heren 15% Korting Castelli Perfetto Air Vest mouwloos light black heren (4525503-085)

Het Castelli Perfetto Air Vest biedt maximale warmte zonder oververhit te raken dankzij het uitzonderlijke ademend vermogen. De innovatieve Ristretto-stoftechnologie houdt je warm en droog, zelfs bij intensieve ritten. Met stretchpanelen, waterafstotende afwerking en een perfecte pasvorm ben je klaar voor elk weertype. Praktische zakken, reflecterende details en een dubbele rits maken dit vest onmisbaar voor de serieuze fietser.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€160,-

€134,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack blauw heren 15% Korting Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack blauw heren (4522512-473)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€169,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren 30% Korting Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren (11.30.365.32)

De Assos Mille GT ultraz winter EVO fietsjack is ontworpen voor het zwaarste winterweer en is dit jaar vernieuwd om het beschermingsniveau te verhogen en de warmte te verhogen. Aan de windzijde van de voor- en bovenrug hebben we gebruik gemaakt van ons beproefde NEOS Light textiel - een superlichte 3L softshell met PU-lijmvlies dat waterbestendig en 100% winddicht is - om ervoor te zorgen dat dit elementaire gedeelte van uw bovenlichaam volledig beschermd blijft tegen sneeuw, regen, spatwater, ijzige wind en lage temperaturen. Vervolgens hebben we de warmte opgevoerd door dit Light-membraan te koppelen aan onze sterk isolerende, ademende, geborstelde RX Heavy aan de binnenkant, zodat uw lichaam warm en droog blijft.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€344,95

€239,95

  Je bespaart €105,- (incl. BTW)

Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren (11.32.418.18)

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack rood dames 43% Korting Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack rood dames (1911427-825895)

De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Fusion SLi Cycling Jacket oranje Unisex 12% Korting Fusion SLi Cycling Jacket oranje Unisex (0209-ORA)

Dit Fusion SLi Cycling Jacket is een superlicht Unisex fietsjack voor training en competitie in de lente, herfst en op de koele zomerdagen. Dit jack is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. Het is geproduceerd van een super elastisch 3-laags laminaat dat je beschermd tegen weer en wind. Tegelijkertijd zorgt het hoge ademende vermogen van het materiaal ervoor dat je het grootste deel van het jaar een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsjack hebt. Het jack heeft een ritssluiting aan de voorkant en functionele zakken op de rug. Verschillende reflecterende logo`s en strepen maken je zichtbaar en veilig vanuit alle hoeken.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€239,95

€209,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.