Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door.
Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend.
De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan.
Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport.
De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt.
De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Shelter Jacket
Kenmerken:
- Waterafstotende elastische 3-laags stof met membraan
- Droge en goed geventileerde binnenzijde met effectief vloeistoftransport
- Ventilatie onder de armen en in de zijpanelen
- Ergonomisch gevormde capuchon
- Lichte en technische YKK-rits
- Ritszakken aan de voorkant
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal:
Voorkant: Buitenkant: 73% nylon, 27% elastan.
Binnenkant: 100% polyester. Membraan: 100% polyurethaan
Rug en mouwen: 81% polyester, 19% elastan, membraan: 100% polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw zwart heren
(1120025-002)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Castelli Perfetto Air Vest mouwloos mango mojito heren
(4525503-712)
Het Castelli Perfetto Air Vest biedt maximale warmte zonder oververhit te raken dankzij het uitzonderlijke ademend vermogen. De innovatieve Ristretto-stoftechnologie houdt je warm en droog, zelfs bij intensieve ritten. Met stretchpanelen, waterafstotende afwerking en een perfecte pasvorm ben je klaar voor elk weertype. Praktische zakken, reflecterende details en een dubbele rits maken dit vest onmisbaar voor de serieuze fietser.
(incl. BTW)
41% Korting
Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren
(1119500-002)
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
17% Korting
Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren
(11.32.390.1L)
Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames
(4522543-883)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
11% Korting
Castelli Emergency 3 Rain Jacket lange mouw light black heren
(4525508-085)
Met de Castelli Emergency rain jacket blijf je droog en comfortabel tijdens onverwachte regenbuien of lange dagen in de regen. De 3-laags waterdichte stof biedt volledige bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de compacte opbergmogelijkheid neem je de jas overal eenvoudig mee. De stretchpasvorm zorgt voor bewegingsvrijheid zonder dat de jas knelt.
€180,-
€159,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Fusion Shelter Jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.