Uitverkoop
De Castelli sorpasso bibtight heren zwart is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label.
Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm.
De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€134,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli sorpasso bibtight heren zwart
De Sorpasso Bibtight voor heren is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label. Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm. De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.
Natuurlijk is deze broek uitgevoerd met de meest comfortabele naadloze Castelli ProgettoX2 topzeem, een technische zeem met extra padding op de drukpunten van het zitvlak. De laser gesneden Giro++ bretels sluiten naadloos aan op het lichaam zonder te knellen. Ook de enkels zijn afgewerkt met de laser gesneden Giro++ enkelgrippers, deze zorgen voor een perfecte aansluiting op overschoenen of sokken. De Castelli Sorpasso Bibtight heeft Camlock YKK reflecterende enkelritsen voor een uitstekende zichtbaarheid. De stijlvolle Castelli logoprints over het bovenbeen geven deze fietsbroek de uitgesproken Castelli uitstraling.
Eigenschappen:
- Thermoflex Core2 stof op de voorzijde en knieën voor extra bescherming
- Thermoflex achterzijde, onderbenen en bretels voor maximale stretch
- Progetto X2 zeem voor maximaal comfort
- Giro + + bretels een fijne pasvorm en om irritatie tegen te gaan
- Giro + + Siliconen grippers op onderbeen
- Reflecterende tabs voor hoge zichtbaarheid
- YKK camlock ritsen met reflecterende delen voor extra zichtbaarheid
- Maten S - 3XL
- Temperatuur bereik: 0 - 15 graden
- Gewicht: 260g (large)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
20% Korting
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek Belgisch blauw heren
(4520522-424)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
23% Korting
Craft Core Bike Subz lumen fietsbroek lang flumino/slate heren
(1912505-851992)
De Craft Core Bike Subz lumen fietsbroek lang is dé perfecte fietslegging voor wie in koude en winderige omstandigheden comfortabel wil blijven rijden. Met een wind- en waterdichte voorkant en een thermisch isolerende, zachte achterkant, biedt deze legging ultieme bescherming tegen de elementen. Gemaakt van elastische materialen voor een uitstekende pasvorm en bewegingsvrijheid, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen. De reflecterende details zorgen bovendien voor extra zichtbaarheid in het donker, terwijl de Infinity C3-zeem een ongekend zitcomfort biedt, zelfs tijdens lange ritten.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Velocissimo 3 bibknicker zwart zilver dames
(4522052-010)
De Castelli Velocissimo 3 bibknicker is veruit de beste fietsbroek uit het midden-klassement. Het Thermoflex materiaal met een verhouding van 80/20 Nylon/Lycra heeft een fleece binnenkant die zorgt voor een aangename warmte. De KISS Air2 zeem staat voor tientalen kilometers fietsplezier. De bretels zijn gemaakt van een dunne gaas-stof waardoor ze goed ventileren, reflecterende details onder aan de broekspijpen maken de winter broek compleet. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€69,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
13% Korting
Castelli Entrata Thermal fietsbroek zwart heren
(4521519-010)
De Castelli Entrata fietsbroek garandeert alle prestaties van de Entrata Thermal Bibtight, maar zonder de bretels. De broek biedt warmte en de rekbaarheid van de zachte Thermoflex-stof in geborsteld fleece. De broek heeft minimale naden en biedt erg veel comfort en onze KISS Air2-zeem is voorzien van een vulling en misschien wel de zachtste buitenstof van alle zemen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€110,-
€94,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Competizione Bibtight zwart heren
(4525514-010)
Met de Castelli competizione bibtight blijf je comfortabel fietsen, zelfs tijdens de koudste winterdagen. Deze fietsbroek combineert windbescherming, warmte en ademend vermogen voor ultiem rijcomfort. Dankzij de slimme combinatie van stoffen ervaar je perfecte isolatie zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Met het KISS Air2-zeem en platte naden ben je verzekerd van langdurig zitcomfort en minimale wrijving.
€130,-
€86,95Je bespaart €43,05 (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek zwart heren
(4520522-010)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€143,95Je bespaart €56,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli sorpasso bibtight heren zwart 10510-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.