Uitverkoop
De Castelli sorpasso bibtight heren zwart is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label.
Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm.
De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€134,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli sorpasso bibtight heren zwart
De Sorpasso Bibtight voor heren is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label. Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm. De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.
Natuurlijk is deze broek uitgevoerd met de meest comfortabele naadloze Castelli ProgettoX2 topzeem, een technische zeem met extra padding op de drukpunten van het zitvlak. De laser gesneden Giro++ bretels sluiten naadloos aan op het lichaam zonder te knellen. Ook de enkels zijn afgewerkt met de laser gesneden Giro++ enkelgrippers, deze zorgen voor een perfecte aansluiting op overschoenen of sokken. De Castelli Sorpasso Bibtight heeft Camlock YKK reflecterende enkelritsen voor een uitstekende zichtbaarheid. De stijlvolle Castelli logoprints over het bovenbeen geven deze fietsbroek de uitgesproken Castelli uitstraling.
Eigenschappen:
- Thermoflex Core2 stof op de voorzijde en knieën voor extra bescherming
- Thermoflex achterzijde, onderbenen en bretels voor maximale stretch
- Progetto X2 zeem voor maximaal comfort
- Giro + + bretels een fijne pasvorm en om irritatie tegen te gaan
- Giro + + Siliconen grippers op onderbeen
- Reflecterende tabs voor hoge zichtbaarheid
- YKK camlock ritsen met reflecterende delen voor extra zichtbaarheid
- Maten S - 3XL
- Temperatuur bereik: 0 - 15 graden
- Gewicht: 260g (large)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
11% Korting
Gobik Absolute 7.0 bibtight zwart dames
(10-02-107-002)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
€149,95
€132,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
38% Korting
Assos Mille GT thermo regen fietsbroek zwart heren
(11.14.218.18)
De Assos Mille GT thermo regen fietsbroek is ideaal om te dragen tijdens trainingen in alle weeromstandigheden. De broek beschermt u niet alleen tegen regen, maar zorgt er ook voor dat u het niet koud krijgt en uw benen warm blijven. Zonder afbreuk te doen aan het comfort van de broek, biedt deze bescherming tegen alle weeromstandigheden door de praktische knickers lengte. Of het nu stormt, regent of zelfs sneeuwt, met deze regenbroek bent u altijd goed beschermt!
€259,95
€159,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
22% Korting
ASSOS Equipe RS johdah ultraz winter bib tights s11 zwart heren
(11.14.306.18)
De Assos Equipe RS JOHDAH ultraz winter Bib Tights S11 zijn ontwikkeld voor intensieve ritten in de zwaarste winterse omstandigheden. De nieuwe DIAMOND-softshells bieden maximale bescherming tegen kou, wind en water, met ongeëvenaarde ademende eigenschappen. Dankzij de verbeterde elasticiteit en body-mapped compressie ervaar je een tweede-huid pasvorm zonder beperkingen. Het RS S11 zeem combineert ademend vermogen, comfort en duurzaamheid voor topprestaties, rit na rit.
€449,95
€349,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Absolute 7.0 bibtight havana heren
(10-02-106-009)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
13% Korting
Gobik Subzero bibtight zwart heren
(10-02-081-005)
Met de Gobik Subzero bibtight ga je elke winterse uitdaging aan met maximale thermische bescherming. De drievoudige Polartec® Windbloc™-constructie biedt uitstekende isolatie, ademend vermogen en waterafstotendheid. De hoogwaardige Graphene-zeem en compressieve pasvorm garanderen langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. Perfect voor fietsers die topprestaties willen leveren in de koudste omstandigheden.
€184,95
€159,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli espresso tight black dames
(4524577-010)
De Castelli espresso tight is de beste winterbroek voor de winterritten. Met de nadruk op comfort hebben we overal warm en zacht Thermoflex-materiaal gebruikt, met zorgvuldig geplaatste naden om irritatie te minimaliseren, en de Progetto X2 Air Seamless Donna zeem voor comfort tijdens de langste dagen in het zadel.
€149,95
€114,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli sorpasso bibtight heren zwart 10510-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.