16% Korting
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Doorlopende, deelbare ritssluiting
- Reflecterende logo`s op schouder en achterzak
- Stof vervaardigd in Italië, Made in Italy
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
-Dit product is NAUWSLUITEND NORMAAL. Kies de maat die je normaal gebruikt, maar verwacht dat het product relatief strak zit. Zit je doorgaans tussen twee maten in en wil je een iets lossere pasvorm, kies dan de grotere maat.
- Houd er rekening mee dat de kleuren van de bibs en shirts niet bij elkaar passen. Daarom raden we zwarte bibs aan als je een kleur voor je shirt kiest. En omgekeerd: Als je een kleur voor je bibs kiest, raden we een zwarte trui aan.
Materiaal: Voorpaneel / mouwen: 86% polyester, 14% elastaan Achterpaneel / zakken: 78% polyamide, 22% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gobik Phantom fietsshirt korte mouw tofu unisex
(10-01-092-003)
De Gobik Phantom fietsshirt korte mouw is een premium fietsshirt speciaal ontworpen voor optimale prestaties in warme en vochtige omstandigheden. Met een perfect evenwicht tussen comfort en functionaliteit voldoet het aan de eisen van de meest technische fietsers die op zoek zijn naar een geavanceerd en efficiënt kledingstuk met uitstekende thermische regulatie. Perfect voor hete tot zeer warme temperaturen en extreme vochtigheid. Ideaal voor wedstrijden op topniveau en intensieve trainingen, waarbij aerodynamica, comfort en prestaties essentieel zijn.
(incl. BTW)
20% Korting
Castelli Anima 3 SS fietsshirt marine blauw dames
(4520068-420)
Het woord Anima betekent ziel in het Italiaans, en dat is precies waar dit Castelli Anima 3 fietsshirt van gemaakt is. Dat wil zeggen dat de kleine details kloppen, zoals een perfecte pasvorm, zijn zachte, sneldrogende en rekbare stof, Castelli's innovatieve 'drop-tail' opbergzakken, een gemakkelijk te gebruiken YKK-rits en het Zen-kraagontwerp dat je nek goed beschermt tegen diezelfde rits. Castelli heeft het ontwerp verder clean gehouden en zodat de details nog beter naar voren komen. let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€74,95
€59,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Apice Thermal fietsshirt lange mouw blue mango heren
(4525511-310)
Met de Castelli Apice Thermal Jersey blijf je warm en comfortabel tijdens frisse dagen met dit technisch shirt. De combinatie van een 3D-gebreide stof en fleecepanelen zorgt voor optimale warmte en bewegingsvrijheid. Dankzij de uitstekende vochtafvoer blijf je droog, ook bij intensieve inspanningen. Een perfecte pasvorm en praktische details maken dit shirt ideaal voor het voor- en najaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
11% Korting
Craft Advanced bike Essence fietsshirt lange mouw roze dames
(1911435-738000)
De Craft Advanced bike Essence is een geavanceerd fietshirt met lange mouwen. Het shirt beschikt over een fijne elastische stof met geborstelde binnenkant, wat zeorgt voor extra warmte tijden de kpudere dagen. Het shrt is gemaakt van gerecycled polyester. Ook beschikt het shirt over vier achterzakken (één met rits) en siliconen gripper aan de achterkant HEt sfietsshirt is een perfecte keuze voor recreatieve rijders die ook in koelere temperaturen op hun fiets rijden.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw groen heren
(4524009-383)
De Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw combineert het uiterlijk van een klassieke trui met de moderne prestaties die je gewend bent van Castelli. Lichtgewicht, sneldrogend functioneel materiaal zorgt voor ademend vermogen en comfort tijdens zomerse ritten. De driedelige achterzak en een kleine zak met ritssluiting bieden voldoende opbergruimte voor belangrijke spullen. Reflecterende designelementen zorgen voor veiligheid bij slecht zicht. Met zijn nauwsluitende pasvorm en klassieke, tijdloze ontwerp is dit shirt een elementaire must-have voor ambitieuze fietsers. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€74,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Espresso fietsshirt korte mouw zwart dames
(4524054-085)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€94,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion Cycling Jersey donkerblauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.