16% Korting
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Doorlopende, deelbare ritssluiting
- Reflecterende logo`s op schouder en achterzak
- Stof vervaardigd in Italië, Made in Italy
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
-Dit product is NAUWSLUITEND NORMAAL. Kies de maat die je normaal gebruikt, maar verwacht dat het product relatief strak zit. Zit je doorgaans tussen twee maten in en wil je een iets lossere pasvorm, kies dan de grotere maat.
- Houd er rekening mee dat de kleuren van de bibs en shirts niet bij elkaar passen. Daarom raden we zwarte bibs aan als je een kleur voor je shirt kiest. En omgekeerd: Als je een kleur voor je bibs kiest, raden we een zwarte trui aan.
Materiaal: Voorpaneel / mouwen: 86% polyester, 14% elastaan Achterpaneel / zakken: 78% polyamide, 22% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw foundation green dames
(12.24.361.6P)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
(incl. BTW)
33% Korting
Castelli A Tutta korte mouw fietsshirt vuurrood heren
(4522019-656)
De Castelli A Tutta fietsshirt is vervaardigd op basis van ons nieuwe Competizione 2-basisshirt. We hebben de constructie geactualiseerd met zijpanelen die eindigen in de zakken. We hebben de stoffen aangepast zodat de rugkant niet te veel uitrekt wanneer je de zakken vol steekt. Ook is de stof van de mouwen als pasvorm bijgewerkt; we behielden daarbij de superrekbare stoffen voor een uitstekende pasvorm op elk lichaam zonder dat alles te strak aanvoelt. Castelli heeft de de A Tutta een vervagend effect in ruitvorm gegeven, dat de textuur van de stoffen en de snit van het shirt in de verf zet. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€79,95
€52,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion C3 Cycling Jersey zwart Unisex
(0198-BLK)
De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.
Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.
De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.
Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
€94,95
€84,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
31% Korting
Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw vuurrood heren
(4522023-656)
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€89,95
€61,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
12% Korting
Gobik Vanquish Whisper fietsshirt lange mouw unisex
(10-01-102-007)
De Gobik Vanquish is een geavanceerde fietstrui en biedt de perfecte balans tussen lichtgewicht, aerodynamica en ademend vermogen. Het nauwsluitende ontwerp vermindert de luchtweerstand en verhoogt je traprendement. Dankzij de slimme ventilatiezones blijf je droog en comfortabel bij wisselende temperaturen. Ideaal voor intensieve ritten in de lente en herfst, of als tussenlaag in de winter.
€89,95
€78,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
25% Korting
Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw stone blue heren
(11.24.360.2A)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€134,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion Cycling Jersey donkerblauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.