
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Doorlopende, deelbare ritssluiting
- Reflecterende logo`s op schouder en achterzak
- Stof vervaardigd in Italië, Made in Italy
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
-Dit product is NAUWSLUITEND NORMAAL. Kies de maat die je normaal gebruikt, maar verwacht dat het product relatief strak zit. Zit je doorgaans tussen twee maten in en wil je een iets lossere pasvorm, kies dan de grotere maat.
- Houd er rekening mee dat de kleuren van de bibs en shirts niet bij elkaar passen. Daarom raden we zwarte bibs aan als je een kleur voor je shirt kiest. En omgekeerd: Als je een kleur voor je bibs kiest, raden we een zwarte trui aan.
Materiaal: Voorpaneel / mouwen: 86% polyester, 14% elastaan Achterpaneel / zakken: 78% polyamide, 22% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.
(incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Gobik Odyssey fietsshirt korte mouw is een hoogwaardig fietsshirt en combineert lichtheid en een perfecte pasvorm om zowel prestaties als comfort te bieden. Ontworpen voor fietsers die zich als een professional willen voelen, zorgt de geavanceerde constructie voor optimale ondersteuning en een ongekend gevoel van vrijheid. Dankzij de ademende en sneldrogende materialen blijft je huid koel en droog, zelfs tijdens intensieve trainingen of op warme dagen. Ideaal voor zowel lange ritten als intensieve trainingssessies, met een perfecte balans tussen technische prestaties en comfort. Dit fietsshirt biedt alles wat je nodig hebt voor topprestaties en maximaal comfort.
(incl. BTW)
De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Assos EQUIPE RS Spring Fall Jacket S11 is een ultralichte en beschermende voorjaars- en herfstjas en is ontwikkeld voor topprestaties in wisselende omstandigheden. Dankzij innovatieve materialen biedt de jas meer warmte, ademend vermogen en comfort in agressieve fietshoudingen. De aerodynamische pasvorm en geavanceerde ventilatie zorgen voor optimale prestaties, zelfs tijdens intensieve ritten. Met reflecterende details blijf je ook zichtbaar bij weinig licht.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion Cycling Jersey zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.