Uitverkoop
Dit Castelli Sanremo 2 thermosuit zwart/rood heren bestaat uit het onderste gedeelte dat een Sorpasso broek is en het bovenste gedeelte dat een Gabba lange mouwen shirt is.
Het Sanremo Thermosuit 2 maakt het mogelijk om in het koude weer te fietsen met kleding die je het gevoel geeft dat het zomer is.
Door het lichte gewicht van het Thermosuit lijkt het meer op een zomer outfit maar het biedt de warmte van winterkleding.
De bovenzijde is volledig windproof en waterbestendig doordat het gemaakt is van winstopper X-Lite plus, tevens zorgt dit voor een perfect vochtafvoer.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€289,95
€189,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Sanremo 2 thermosuit zwart/rood heren
Dit pak bestaat uit het onderste gedeelte dat een Sorpasso broek is en het bovenste gedeelte dat een Gabba lange mouwen shirt is. Het Sanremo Thermosuit 2 maakt het mogelijk om in het koude weer te fietsen met kleding die je het gevoel geeft dat het zomer is. Door het lichte gewicht van het Thermosuit lijkt het meer op een zomer outfit maar het biedt de warmte van winterkleding.
De bovenzijde is volledig windproof en waterbestendig doordat het gemaakt is van winstopper X-Lite plus, tevens zorgt dit voor een perfect vochtafvoer. Door het samenvoegen van het jacket en de broek, wordt er voorkomen dat er koude lucht naar binnen komt, wat je effectief warmer houdt met minder stof. Uitgevoerd met Castelli's beste zeem genaamd de progretto X2 die een perfecte bescherming geeft voor lange ritten. Deze zeem biedt steun op de drukpunten waar nodig en heeft een perfecte vochtafvoer.
Thermoflex Core2 stof:
Door gebruik te maken van Thermoflex stof blijft de warmte binnen en ademt je kleding toch optimaal dankzij de hollow-core polyester vezels.
Giro3 enkelgrippers met reflectierende rits:
De toevoeging van siliconen Castelli logos aan de buitenkant zorgt ervoor dat de broek goed op zijn plaats blijft en door gebruik te maken van relflecterende Castelli logo's op de rits ben je ook in de schemer goed zichtbaar.
Eigenschappen:
Jacket:
- Windstopper X-Lite stretch materiaal op het bovenste gedeelte van dit pak dat water- en winddicht is
- Een hogere kraag die beter past, zowel staand als fietsend
- Lange YKK Camlock rits op de voorkant met overlappende stof
- Drie achterzakken
- Reflecterende delen op de achterzijde zorgen ervoor dat je ook in de schemer goed zichtbaar bent
Broek:
- Thermoflex en Thermoflex Core2 stof
- Progretto X2 air zeem voor een verbeterde comfort en luchtstroom
- Giro3 enkel Grippers zorgen ervoor dat de broek goed om de overschoen blijft zitten
- YKK Camlock enkelritsen met reflecterende tape voor goede zichtbaarheid in het donker
- Maat Heren S-3XL
- Gewicht 410g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
17% Korting
Assos Equipe RS le houdini roadsuit S11 fanatic silver heren
(11.11.294.1Q)
Ontdek de Assos LE HOUDINI Roadsuit S11 Ultieme Aerodynamica en Comfort. De Assos LE HOUDINI Roadsuit S11 is de perfecte combinatie van lichtgewicht prestaties, geavanceerde aerodynamica en een verfijnd design. Ontwikkeld in samenwerking met Tudor Pro Cycling en de Zwitserse Wielerbond, biedt deze speedsuit een ongeëvenaarde pasvorm en comfort voor wielrenners die het maximale uit hun race willen halen.
€390,-
€319,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
22% Korting
Assos Equipe RS Rapidfire Chronosuit S11 wit heren
(11.11.295.58)
Ontdek de Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 Maximale Aerodynamica voor Toptijden. De Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 is het ultieme skinsuit voor tijdrijders en baanwielrenners die op zoek zijn naar pure snelheid en prestatie. Ontwikkeld in samenwerking met Tudor Pro Cycling en de Zwitserse Wielerbond, is deze skinsuit verfijnd met de nieuwste aerodynamische technologieën en ultralichte materialen, zodat je iedere seconde winst kunt maximaliseren.
€490,-
€379,95Je bespaart €110,05 (incl. BTW)
40% Korting
Castelli BTW speedsuit korte mouw zwart heren
(4522004-010)
Het Castelli BTW speedsuit is bedoeld voor die dagen en die wedstrijden waar je nooit afstapt van je 53x11 of 12, wanneer je soms in een greppel belandt of de grenzen van de wegvastheid opzoekt bij het aansnijden van bochten. Wanneer je all-in gaat en risico's neemt. Er is geavanceerd onderzoek gedaan om dit speedsuit samen te stellen, CFD-analyses, 3D-testmannequins, research en tests van verschillende stoffen, tal van tests in de windtunnel en dan de ultieme tests in de WorldTour. In het begin van het onderzoeksproject waren we klaar om aan comfort in te boeten ten voordele van snelheid, maar uiteindelijk wisten we volledig ademende en stretchy stoffen te behouden. Er is een beetje meer Lycra; je blijft dus iets minder droog, en de schouderstof is ook ietsje zwaarder. Er is ook geen Sanremo-opening aan de voorkant, zodat je plasstops een beetje lastiger worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€179,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
40% Korting
Craft Core Endurance Hydro jacket zwart dames
(1910566-999985)
De Craft Core Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Het jack is gemaakt van wind- en waterdichte stof en is voorzien van getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerend mesh bij de oksels, geruwde fleece stof bij de binnenkraag en elastische boorden die regen en wind buiten houden.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
9% Korting
Castelli UPF 50+ light armwarmers zwart 16036-010
(4516036-010)
De Castelli UPF 50+ light armwarmers zijn gemaakt van een prettige en zachte stof dat je warm houdt en beschermt tegen schadelijke UV straling. Aan de bovenzijde zijn ze voorzien van elastische grippers zodat ze goed op hun plek blijven zitten. Bij warmer weer zullen de armwarmers dankzij het hoge vochtregulerende vermogen verkoeling en bescherming bieden. De warmers zijn naadloos en gemakkelijk mee te nemen in je fietsshirt! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€32,95
€29,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Endurance W short fietsbroek zwart dames
(4522049-010)
Het belangrijkste deel van deze Castelli Endurance 3 short fietsbroek is het gebruik van de geweldige Progetto X2 Air Seamless zeem. Maar in feite is elk klein detail natuurlijk belangrijk om comfort te garanderen bij je lange afstandsrit. Deze short heeft een perfecte pasvorm. De naden zijn rond de heupen geplaatst om een perfecte vorm op de fiets te creëren. De Endurance Evolution stof heeft een zachte hand en zorgt voor een goede compressie en een uitstekende vochtregulatie. En het wordt allemaal op zijn plaats gehouden met de comfortabele GIRO3 beengripper. Deze short biedt een uitzonderlijke waarde en is ontwinkkeld om blijvend comfort te leveren op je langste ritten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Speedsuits > Castelli Sanremo 2 thermosuit zwart/rood heren 14500-231
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.