Uitverkoop
De Castelli Estremo glove is ontworpen voor de koudste en slechtse weersomstandigheden.
Gemaakt van winddicht Gore Windstopper X-Fast materiaal op de buitenzijde van de hand, in combinatie met een fleece materiaal op de handpalm.
De handpalm is voorzien van een siliconen print voor een perfecte grip voor alle mogelijke omstandigheden.
De polszijde is voorzien van een lange neopreen sluiting, die goed onder of over het shirt sluit.
De handschoen is voorgevormd voor een optimale pasvorm.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Dit is de warmste winterhandschoen uit het Castelli assortiment. Door de unieke eigenschappen heeft dit item het Castelli Rosso Corsa Label gekregen. Door de voorgevormde constructie heeft deze winterhandschoen precies de juiste pasvorm.
Een echte winterhandschoen, die geschikt is tot wel 5 graden onder het vriespunt. De manchet kan met een velcro sluiting worden geopend en maakt het aan- en uittrekken gemakkelijk. Om het compleet te maken is de duim van een microsuede deel voorzien voor een zeer zachte touch.
Op de rug is stijlvol de bekende Castelli schorpioen tone-on-tone ingestanst. De Castelli Estremo glove is een lekker warme, zachte en comfortabele winterhandschoen die bij iedere Castelli winteroutfit past.
Eigenschappen:
- Windstopper X-fast stof op de bovenzijde van de hand voor totale bescherming tegen de wind
- Fleece voering voor bescherming tegen de kou
- Castelli logo op de achterzijde
- Siliconen print op handpalm voor een perfecte grip
- Hoge kwaliteit neopreen sluiting met klittenband sluiting
- Voorgevormd voor een optimale pasvorm
- Microsuede duimstuk voor zeer zachte touch
- Gewicht: 165 gram (Maat L)
- Temperatuur bereik: -5 tot 5 graden
- Maten: S-2XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 2*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
SealSkinz Witton Extreme cold weather handschoenen olive
(12124065-0030)
De Extreme cold weather handschoenen zijn waterdichte handschoenen voor zwaar gebruik. Ontworpen om een hoge mate van isolatie te bieden. Te gebruiken in extreem koude omstandigheden. Gemaakt met Primaloft gold voor extra goede isolatie.
€86,95
€72,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
11% Korting
Castelli Rosso Corsa Espresso handschoen zilvergrijs heren
(4519026-870)
Door de unieke constructie van de Castelli Rosso Corsa Espresso handschoen zwart heren bied de handschoen optimale demping. Je trekt de handschoen erg gemakkelijk aan en uit, bovendien zien ze er erg stijlvol uit. Door de gel padding en siliconen grippers worden comfort en controle moeiteloos gecombineerd. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen flumino
(1912478-851000)
De Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen is een warme en elastische sporthandschoen, ontworpen voor alle types trainingen tijdens het herfst- en winterseizoen.
De handschoen is gemaakt van gerecyclede, geborstelde jersey voor optimale warmte en comfort, en heeft een touchscreen-compatibel ontwerp en een reflecterende print.
(incl. BTW)
14% Korting
Craft Essence fietshandschoenen zwart heren
(1910673-999000)
De Craft Essence fietshandschoen is een klassieke fietshandschoen met gerecycled stretch mesh op de rug, die een groot ademend vermogen biedt. De handschoen is voorzien van klittenbandsluiting, siliconen grip en schokabsorberende gel padding.
€34,95
€29,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Assos spring/fall liner gloves evo zwart unisex
(P13.52.553.18)
De Assos sprinf/fall Liner Glove EVO biedt lichtgewicht isolatie en veelzijdigheid voor vroege herfst, late lente of als extra laag onder waterdichte handschoenen. Dankzij het vernieuwde breisel zijn de handschoenen beter isolerend, sneller drogend en uiterst comfortabel. Het naadloze design verbetert het stuurgevoel en voorkomt wrijving tijdens lange ritten. De slanke pasvorm maakt ze ideaal om te dragen als losse handschoen of als warme thermo-boosterlaag.
(incl. BTW)
11% Korting
Castelli Endurance fietshandschoenen zwart heren
(4522035-010)
Deze Castelli Endurance handschoen werd ontworpen voor langeafstandstochten, met een extra vulling in de handpalm en louter topmaterialen. De handpalm krijgt een gelkussen en een Poron-inzetstuk bij de middenhandzenuw, bovenop een ultrazachte synthetische suède stof. De achterkant van de hand maakt gebruik van de Endurance Evolution-stof die voldoende stevig is om de handschoen op haar plaats te houden, terwijl de 4-way stretch ze comfortabel maakt tijdens langere ritten. Het is dezelfde stof als de Endurance Bibshort, zodat al je kleding netjes bij elkaar past tijdens jouw lange tochten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Castelli Estremo glove heren zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.