
De Sealskinz Extreme Cold Weather Insulated Gauntlet Fusion Control houdt u droog en comfortabel tijdens elk soort nat weer.
Koude en natte handen kunnen leiden tot gevoelloosheid, blaren en erger. Sealskinz geïsoleerde handschoenen met Fusion Control houden u warm, beschermd en droog tijdens elke activiteit in nat weer.
€114,95
€84,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Ongeëvenaarde beweeglijkheid in een waterdichte handschoen
- Fusion Control is een nieuwe benchmark in waterdichte ademende technologie
- Ideaal voor een breed scala aan activiteiten
- Revolutionaire bescherming
Materiaal:
Inner: 84% merinowol, 14% nylon en 2% elasthane
Outer: 55% Polyester, 24% Nylon, 16% Polyurethaan, 5% Elastaan.
Membraan: 100% Polyurethaan.
Voering: 100% Polyester.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de SealSkinz Necton windproof all weather knitted glove.
(incl. BTW)
Deze Castelli Unlimited LF handschoenen zijn ontworpen voor die dagen waarop je op zoek bent naar een beetje bescherming tegen de frisse ochtenden of tegen stevige trillingen tijdens een gravelrit. Door de stretchbanden aan de zijkant trek je ze gemakkelijk aan en uit, en ze zijn ongelooflijk compact. Ze zijn dus ook ideaal als je de dag met handschoenen wil beginnen, maar je ze later tijdens de rit wil opbergen in de zak van je jersey. De Unlimited handschoen is veelzijdig voor gravel en op de weg Vingertopconstructie voor extra duurzaamheid op ruig terrein Castelli Damping System (CDS) beschermt de middenhandzenuw Handpalm van synthetisch materiaal met een ingebouwde allover grip Touchscreen-technologie in de vingertop Gemakkelijk aan en uit te trekken door inzetstukken van stretch Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€50,-
€44,95Je bespaart €5,05 (incl. BTW)
De Castelli Spettacolo RoS glove is gemaakt van stretch waterbestendig windproof buitenmateriaal over PrimaLoft Gold isolatie om het warm te maken. Castelli wilde een handschoen maken die warm is, zonder omvangrijk te zijn, gemakkelijk aan en uit te doen is, grotendeels waterdicht en super comfortabel is. Daarnaast is de handschoen zeer zacht en glijdt deze makkelijk over zelfs een zweterige hand. De rits zorgt ervoor dat de handschoen bijna geheel te openen is voor aan- en uittrekken. Dit maakt hem ook smaller, zodat het niet op een skihandschoen lijkt, hoewel hij toch goed is voor gematigde temperaturen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Maak kennis met de Castelli Premio Evo Glove, een handschoen waarin topprestaties en comfort samenkomen. Ontwikkeld voor veeleisende fietsers die maximale ondersteuning en stijl wensen. Elke kilometer wordt een genot dankzij doordacht Italiaans ontwerp en geavanceerde technologie.
€60,-
€53,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS fietshandschoen voldoet aan de hoogste eisen om deel uit te mogen maken van de Perfetto-collectie. Voor deze handschoen vertrouwt Castelli op een constructie met zo min mogelijk naden en het nieuwe GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER materiaal. Zijn dunne constructie zorgt voor veel bewegingsvrijheid zonder dat dit ten koste gaat van de isolatie en warmte. Met voldoende grip in de handpalm en het CDS (Castelli Damping System) voor extra bescherming. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€64,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
De Assos Winter Gloves P1 bieden betrouwbare bescherming tegen wind en regen, zonder dat je aan stuurgevoel hoeft in te leveren. Dankzij de verbeterde isolatie en zachte voering blijven je handen comfortabel warm in koude omstandigheden. De waterafstotende handpalm zorgt voor optimale grip, zelfs bij nat weer. Met touchscreen-compatibiliteit blijf je verbonden met je fietscomputer en smartphone zonder je handschoenen uit te trekken.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > SealSkinz Fring Extreme cold weather Insulated fusion control handschoenen zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.