Uitverkoop
De gewatteerde Sealskinz Cold Weather beanie is perfect voor gebruik in koude en natte omstandigheden.
De muts is waterdicht en houdt je hoofd goed droog, ook tijdens een flinke regenbui.
De binnenkant is gevoerd met micro fleece wat zeer zacht aanvoelt en zorgt voor een goede vochtregulatie.
Door zijn stijlvolle look kan hij ook prima als casual muts gedragen worden.
€37,95
€26,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
28% Korting
Sealskinz Cley Cold Weather beanie olive unisex
(13100031-0003)
De gewatteerde Sealskinz Cold Weather beanie is perfect voor gebruik in koude en natte omstandigheden. De muts is waterdicht en houdt je hoofd goed droog, ook tijdens een flinke regenbui. De binnenkant is gevoerd met micro fleece wat zeer zacht aanvoelt en zorgt voor een goede vochtregulatie. Door zijn stijlvolle look kan hij ook prima als casual muts gedragen worden.
€37,95
€26,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
26% Korting
Craft ADV Endur Bike cap groen
(1913192-644643)
De Craft ADV Endur Bike Cap is een klassieke fietspet, gemaakt van gerecycled polyesterweefsel dat zorgt voor efficiënt vochttransport en veel comfort tijdens intense ritten.
€22,95
€16,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Merino nek warmer zwart unisex
(4524535-085)
Ontdek de Castelli Merino nek warmer unisex. Zachte merinowolmix voor warmte en vlakke naden voor comfort.
€29,95
€23,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
14% Korting
Fusion Merino 150 Neck Gaiter blauw
(0224-NIB)
De Fusion Merino 150 Neck Gaiter is een loszittende nekwarmer voor training en andere buitenactiviteiten in de lente, herfst en winter.
Het materiaal is 100% mulesing-vrije merinowol van de beste kwaliteit, die comfortabel aanvoelt met zijn optimale temperatuurregeling - je blijft warm als het koud is en koel als het warm is.
Merinowol is zelfreinigend en absorbeert geen zweetgeur. En het kan tot 35% van zijn eigen gewicht aan vocht opnemen zonder nat aan te voelen.
€26,95
€22,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
26% Korting
Craft advance subZ thermal hat black unisex
(1909793-999000)
De Craft advance subZ thermal hat is een lichtgewicht, thermische muts die speciaal is ontworpen om te dragen onder je fietshelm tijdens intensieve ritten in koude weersomstandigheden. De muts biedt niet alleen uitstekende bescherming tegen wind en regen dankzij de functionele, waterafstotende stof, maar voelt ook uiterst comfortabel aan door de onafgewerkte rand die een strakke en sportieve uitstraling geeft.
€29,95
€21,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
31% Korting
Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie zwart
(13100032-0001)
De waterdichte Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie is zeer comfortabel goed isolerend en super licht van gewicht. De muts is voorzien van een wind- en waterdicht membraan om je te beschermen in de natste en meest winderige omstandigheden. De microfleece voering zorgt voor warmte en helpt bij het afvoeren van vocht en zweet. Ideaal voor dagelijks of avontuurlijk gebruik in koude weersomstandigheden.
€34,95
€23,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsmutsen en koerspetten > Sealskinz Cley Cold Weather beanie zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.