Profile Design Legacy II opzetstuur  3064-115 10% Korting

Profile Design Legacy II opzetstuur

3064-115 | Schrijf de eerste review! 37120 37120 723660003067

De Profile Design Legacy II opzetstuur Beschikt over een speciale klemconstructie waardoor hij met of zonder armsteunen kan wordern gebruikt

De positie van de armsteunen en de in S-vorm gebogen beugels zorgen voor een perfecte balans van ergonomie en prestatie.

De Legacy II is ideaal voor tijdritten en triatlon, de uitstekende ergonomie maakt het opzetstuur perfect voor iedereen die een agressieve, aerodynamische positie zoekt zonder veel comfort te verliezen.

Door het lage gewicht is dit opzetstuur op prima geschikt voor evenement waar ook in geklommen moet worden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€99,95

89,95 €89,95

Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Profile Design Legacy II opzetstuur

Eigenschappen:
- In ruime S-vorm gebogen beugels
- Veelzijdig opzetstuur
- Rotatie verstelling ook mogelijk: verander de houdig naar smaak
- Verstelbare Venturi anatomische armsteunen
- Kan met of zonder armsteunen worden gebruikt
- Stuurklemming geschikt voor 26.0 en 31.8 mm sturen
- Stack hoogte: 50 mm
- Reach drop: -50mm
- Geanodiseerde, slijtvaste afwerking
- Gewicht: 450 g

Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Kleur Zwart
  • Materiaal Aluminium
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Ergo/Race Ultra Pad 10mm 11% Korting Profile Design Ergo/Race Ultra Pad 10mm (3064-313)

De Profile Design Ergo/Race Ultra Pads zijn verkrijgbaar in twee diktes, 5 mm en 10 mm, zodat rijders de diameter kunnen afstellen voor een goede pasvorm.  huidige aerobars en eerdere modellen die de F19, F22 of F35 armsteunen gebruikten.

Levering binnen 2-4 werkdagen

€42,95

€37,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Profile Design 1/Seventeen stuurpen Profile Design 1/Seventeen stuurpen (3056-259)

De Profile Design 1/Seventeen stuurpen is gemaakt van 6061-T6 aluminium in combinatie een voorplaatje dat te bevestigen is met 4-bouten, dit biedt meer stevigheid in een eenvoudig, elegant, lichtgewicht ontwerp. Kan in zowel een negatieve of positieve positie van +/- 17 graden worden gezet. Geschikt voor stuurbuizen met een diameter van 1 1/8", Bar clamp diameter: 31,8 mm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€64,95

 (incl. BTW)

Profile Design T2 Wing opzetstuur Profile Design T2 Wing opzetstuur (PDT2WING)

De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€74,95

 (incl. BTW)

BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm (2929056001-BHB-60)

De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€85,95

€76,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 10% Korting BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 (2929055201)

Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur. Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.

Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.

Het gewicht bedraagt 504 gram.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€74,95

€66,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

BBB stuur road Aerocomfort zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerocomfort zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055901-BHB-59)

De BBB stuur road Aerocomfort is ontworpen om je te helpen zelfs de zwaarste tegenwind met gemak te trotseren. Met dit opzetstuur bevestigd aan je fiets, geniet je van een comfortabele en aerodynamische rijpositie. Dankzij de verstelbare armsteunen en de comfortabele vorm kun je het stuur precies afstemmen op jouw persoonlijke voorkeur. Zo ben je altijd klaar om de wind te overwinnen! AeroComfort opzetstuur: Voor de meest winderige dagen.

Levering binnen 2-4 werkdagen

€49,95

€44,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Legacy II opzetstuur

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.