De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
Specificaties:
- Door het brede ronde middengedeelte blijven gemonteerde opzetsturen optimaal verstelbaar.
- De T2 wing is geschikt voor gebruik met elk type Profile opzetstuur.
- Stuurdikte : 31.8 mm.
- Kleur : Zwart.
- Maat : 40 cm.
- Gewicht : 240 gr
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BBB stuur road Aerocomfort zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055901-BHB-59)
De BBB stuur road Aerocomfort is ontworpen om je te helpen zelfs de zwaarste tegenwind met gemak te trotseren. Met dit opzetstuur bevestigd aan je fiets, geniet je van een comfortabele en aerodynamische rijpositie. Dankzij de verstelbare armsteunen en de comfortabele vorm kun je het stuur precies afstemmen op jouw persoonlijke voorkeur. Zo ben je altijd klaar om de wind te overwinnen! AeroComfort opzetstuur: Voor de meest winderige dagen.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
8% Korting
Profile Design Neosonic bracket kit
(3064311)
De Profile Design Neosonic bracket kit biedt onze nieuwe generatie pasvormen met een grote offset voor een reeks toepassingen. Deze beugel is ontworpen om rijders de mogelijkheid te bieden de armsteunen ver achter de basebar te plaatsen om een compacte positie aan te nemen. Zeer geschikt voor gebruik met weg- en gravelfietsen om een comfortabele aeropositie mogelijk te maken zonder het zadel te verplaatsen.
€114,95
€104,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm
(2929056001-BHB-60)
De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.
€85,95
€76,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Profile Design Aerobar Bracket Riser Kit
(3063-39)
De Profile Design Aerobar Bracket Riser kit is bedoeld om de opzetsturen te verhogen.
Combineren mogelijk met de T + carbon-serie, T + aluminium serie en ZBS aerobars.
Het verhogen van de armleuningen zorgt ervoor dat de comfortabele pols positie wordt gehandhaafd.
Dit kit bestaat uit 2 bracket risers. Meerdere kits kunnen worden gebruikt om de gewenste hoogte te bereiken.
Wordt geleverd inclusief montage bouten en moeren.
Niet aanbevolen voor gebruik met Carbon Stryke en T-Mag.
(incl. BTW)
15% Korting
Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart
(3064-343)
Het Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo+ armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen toevoegt.
€314,95
€264,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Canta SS racestuur
(3064-044)
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design T2 Wing opzetstuur
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.