Profile Design T2 Wing opzetstuur

PDT2WING | Schrijf de eerste review! 8560 8560 6013856966905

De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
74,95 €74,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !

Specificaties:

- Door het brede ronde middengedeelte blijven gemonteerde opzetsturen optimaal verstelbaar.
- De T2 wing is geschikt voor gebruik met elk type Profile opzetstuur.
- Stuurdikte : 31.8 mm.
- Kleur : Zwart.
- Maat : 40 cm.
- Gewicht : 240 gr

Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Geslacht Unisex
  • Materiaal Aluminium
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart 15% Korting Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart (3064-343)

Het Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo+ armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen toevoegt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€314,95

€264,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055801-BHB-58)

De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Profile Design Sonic bracket kit Profile Design Sonic bracket kit (3064-190)

De Profile Design Sonic bracket kit biedt een solide, gebruiksvriendelijke constructie samen met een toonaangevend bereik. Het is ook compatibel met de riser kits van Profile Design. De beugel is ontworpen voor 31,8mm stuur en 22,2mm extensies in aluminium of carbon.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€109,95

 (incl. BTW)

BBB stuur road Aerobase zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerobase zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055201-BHB-52)

De BBB stuur road Aerobase biedt een aerodynamische en comfortabele oplossing voor fietsers die hun prestaties willen optimaliseren. Het ergonomische ontwerp met verstelbare lengte en meerdere posities voor de armsteunen stelt je in staat om de perfecte rijpositie te vinden. Dankzij het slimme klemmechanisme is het stuur eenvoudig te bevestigen en compatibel met zowel 25,4mm als 31,8mm sturen. Ergo-bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor maximaal comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Profile Design Canta SS racestuur 10% Korting Profile Design Canta SS racestuur (3064-044)

Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€269,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Profile Design 1/Seventeen stuurpen Profile Design 1/Seventeen stuurpen (3056-259)

De Profile Design 1/Seventeen stuurpen is gemaakt van 6061-T6 aluminium in combinatie een voorplaatje dat te bevestigen is met 4-bouten, dit biedt meer stevigheid in een eenvoudig, elegant, lichtgewicht ontwerp. Kan in zowel een negatieve of positieve positie van +/- 17 graden worden gezet. Geschikt voor stuurbuizen met een diameter van 1 1/8", Bar clamp diameter: 31,8 mm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€64,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design T2 Wing opzetstuur

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.