De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk.
In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm.
Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design T2 Wing opzetstuur
(PDT2WING)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
Profile Design Ergo+ Armrest Kit
(3064-354)
De Profile Design Ergo+ Armrest Kit neemt de vorm aan van onze populaire Ergo-armsteun en verlengt hem tot 124 mm om het contactoppervlak voor uw armen te vergroten en zo de druk op uw huid nog verder te verlagen.
Bovendien hebben we een nieuw oppervlaktepatroon ontwikkeld dat de grip vergroot en zweet afvoert.
De Ergo+ kan worden gecombineerd met elk van onze huidige en recente modellen aerobars als mogelijke comfortupgrade.
(incl. BTW)
5% Korting
Profile Design Subsonic bracket kit
(3064191)
De Profile Design Subsonic bracket kit is gesmeed tot een slank ontwerp met een lage stapel. De stack is aanzienlijk lager dan bij de rest van het Sonic-assortiment, terwijl het bereik van de extensies en de breedte-instellingen behouden blijven. Het is compatibel met een 31,8mm basebar, onze riser kits en 22,2mm extensies in aluminium en carbon.
€169,95
€159,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
12% Korting
Profile Design Ergo+/Race+ Pad 10mm
(3064-355)
De Profile Design Ergo+/Race+ Pad 10mm heeft een nieuw oppervlakontwerp dat de grip in warme omstandigheden verbetert en een verbeterde duurzaamheid biedt. Merk op dat beide kussentjes specifiek zijn voor de plus serie armsteunen die 124 mm lang zijn.
€47,95
€41,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52
(2929055201)
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
€74,95
€66,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Profile Design 1/Seventeen stuurpen
(3056-259)
De Profile Design 1/Seventeen stuurpen is gemaakt van 6061-T6 aluminium in combinatie een voorplaatje dat te bevestigen is met 4-bouten, dit biedt meer stevigheid in een eenvoudig, elegant, lichtgewicht ontwerp. Kan in zowel een negatieve of positieve positie van +/- 17 graden worden gezet. Geschikt voor stuurbuizen met een diameter van 1 1/8", Bar clamp diameter: 31,8 mm.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design UCM Aerobridge
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.