De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk.
In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm.
Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Pro Road/MTB Stuurpen 120mm
(PR346120)
De Pro Road/MTB Stuurpen 120mm voor oversized (31,8 mm) race en mtb sturen met een gewicht van 125 gram.
€37,95
€29,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Profile Design Ergo+ Armrest Kit
(3064-354)
De Profile Design Ergo+ Armrest Kit neemt de vorm aan van onze populaire Ergo-armsteun en verlengt hem tot 124 mm om het contactoppervlak voor uw armen te vergroten en zo de druk op uw huid nog verder te verlagen.
Bovendien hebben we een nieuw oppervlaktepatroon ontwikkeld dat de grip vergroot en zweet afvoert.
De Ergo+ kan worden gecombineerd met elk van onze huidige en recente modellen aerobars als mogelijke comfortupgrade.
(incl. BTW)
10% Korting
BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52
(2929055201)
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
€74,95
€66,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Canta SS racestuur
(3064-044)
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge
(3064-176)
De Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge is speciaal ontworpen voor integratie met de J5 beugel op de nieuwe T+ Carbon Aerobar Systems. Door de BTA bevestiging in het bracket systeem in te bouwen wordt de cockpit gestroomlijnd en worden de prestaties verbeterd, terwijl de bolt on bevestiging veilig blijft op de ruigste wegen. Door het systeem weg te halen van verlengstukken komen er meer handposities vrij en kunnen de kortste.
(incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055801-BHB-58)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design UCM Aerobridge
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.