Profile Design UCM Aerobridge

3063-375 | Schrijf de eerste review! 22573 22573 723661003196

De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk.

In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm.

Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.


Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
26,95 €26,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • 2 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Kleur Zwart
  • Materiaal Aluminium
  •   Carbon
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • 2 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
Gerelateerde producten
Profile Design Prof. Subsonic/Ergo/39a Aerobar 10% Korting Profile Design Prof. Subsonic/Ergo/39a Aerobar (3064402)

De Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar biedt een geavanceerde oplossing voor fietsers die een lage en smalle positie willen bereiken zonder in te leveren op comfort en verstelbaarheid. Met de Race-armsteunen is deze setup perfect voor triatleten en tijdrijders die hun frontale weerstand minimaliseren en optimale snelheid willen behalen. Met de Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar kies je voor een uiterst aanpasbare, aerodynamische en ergonomische oplossing om je fietsprestaties naar een hoger niveau te tillen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€260,-

€233,95

  Je bespaart €26,05 (incl. BTW)

Profile Design Supersonic Ergo+ 50SLC carbon opzetstuur zwart 14% Korting Profile Design Supersonic Ergo+ 50SLC carbon opzetstuur zwart (3064-344)

De Profile Design Supersonic Ergo+ 50 SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo+ armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen toevoegt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€314,95

€269,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055801-BHB-58)

De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Profile Design Ergo Injected Armsteun set 21% Korting Profile Design Ergo Injected Armsteun set (3064-194)

De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€69,95

€54,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Profile Design Prof. Flip/Ergo/52a Aerobar 340mm 16% Korting Profile Design Prof. Flip/Ergo/52a Aerobar 340mm (3064390)

De Profile Design Flip / Ergo / 52a Aerobar biedt een innovatieve combinatie van aerodynamische efficiëntie en ergonomisch comfort, ideaal voor triatleten en tijdrijders die hun prestaties willen optimaliseren. Met de Profile Design Flip / Ergo / 52a Aerobar profiteer je van een innovatieve, veelzijdige en aerodynamische oplossing die volledig instelbaar is voor een perfecte pasvorm en optimaal comfort op lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€215,-

€179,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Profile Design Supersonic Ergo+ 4525SLC carbon opzetstuur zwart 12% Korting Profile Design Supersonic Ergo+ 4525SLC carbon opzetstuur zwart (3064-341)

De Profile Design Supersonic Ergo+ 4525SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo + armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en voegt 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€314,95

€274,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design UCM Aerobridge

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.