Assos Bidon Zwart 500 ml  139291010 Uitverkoop

Assos Bidon Zwart 500 ml

139291010 | Schrijf de eerste review! 31837 31837 4029679084322

Deze Assos bidon van 500 ml is voorzien van het ASSOS logo. Door de schroefdop is deze kunststof fles gemakkelijk te vullen en schoon te maken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€8,-

5,95 €5,95

Je bespaart €2,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Deze 500 ml bidon van ASSOS is voorzien van het ASSOS logo. Door de schroefdop is deze kunststof fles gemakkelijk te vullen en schoon te maken.

Specificaties ASSOS Bidon Zwart
De bidon is voorzien van schroefdop met trektuit
Inhoud: 500 ml
Materiaal: PET, PolyEthyleen Tereftalaat (kunststof)
   

Specificaties
  • Merken Assos
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Axis bidonhouder zwart Profile Design Axis bidonhouder zwart (3590-341)

Deze Profile Design Axis bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word. Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden. Weegt slechts 45 g!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€14,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zwart BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zwart (0323002-010)

Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan. De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen. Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken. Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken. De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€4,95

 (incl. BTW)

XLAB Cool Shot bidon XLAB Cool Shot bidon (XLCS)

De XLAB Cool Aqua shot bidon is een erg fijne en handige bidon. Deze bidon houdt je water extra lang lekker koel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€16,95

 (incl. BTW)

Born Bidon Small Shiva 750ml 18% Korting Born Bidon Small Shiva 750ml (2005004)

Een Born bidon laat zien dat jij jouw prestaties serieus neemt. Het model Shiva heeft een grote vulopening en zul je terug zien bij een groot aantal internationale topteams. 100 procent kwaliteit: een bidon waarmee je geizen mag worden!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€7,95

€6,49

  Je bespaart €1,46 (incl. BTW)

XLAB Super wing SMP zadelbeugel zwart 6% Korting XLAB Super wing SMP zadelbeugel zwart (XLSUWMPB)

De XLAB Super wing SMP zadelbeugel zwart is speciaal ontworpen voor Selle SMP- en Phenom-zadels. De super wing SMP is een middel om je accessoires gemakkelijk aan het zadel van je fiets te bevestigen, handig weggestopt achter je lichaam zodat je jouw bidon en andere benodigdheden met z'n min mogelijk weerstand mee kunt nemen. Gemaakt van aluminium en met een gewicht van slechts 146 gram, beschikt deze kleine beugel over de optie om twee extra bidonhouders, een reparatieset of een opbergtasje te monteren op een plek waar je er weinig last van zal hebben. De bidonhouder kan om 4 verschillende mogelijkheden worden gemonteerd en de beugel zelf ook nog is op 3 verschillende manieren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€134,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

XLAB Delta 425 zadel bidonhouder zwart voor ISM Adamo zadels XLAB Delta 425 zadel bidonhouder zwart voor ISM Adamo zadels (XLDW425)

De XLAB Delta 425 zadel bidonhouder zwart is speciaal ontworpen om achter een ISM Adamo zadel te hangen en is daarom alleen compatibel met zadels van dit merk. De Delta 425 bestaat uit een aluminiumbeugel van zeer goede kwaliteit en een XLab Gorilla carbon fibre cage. Met de houder kunt u een bidon of een XLab-repair container makkelijk meenenem op de fiets, een van de makkelijkste manieren om gehydrateerd te blijven of voorbereid te zijn op pech onderweg. De Xlab Delta 425 is een bidonhouder voor achter het zadel die door de triatlon- en Ironman-specialisten is ontworpen om gemakkelijk in gebruik, veilig en zo aerodynamisch mogelijk te zijn. In combinatie met een betrouwbare, lichtgewicht en stijlvolle XLab Gorilla Cage die over een verbazingwekkende 10 pond grijpkracht beschikt, vormt de Delta 425 een solide basis voor een lange tocht op de fiets.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€119,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Assos Bidon Zwart 500 ml

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.