Assos Bidon Zwart 500 ml  139291010 Uitverkoop

Assos Bidon Zwart 500 ml

139291010 | Schrijf de eerste review! 31837 31837 4029679084322

Deze Assos bidon van 500 ml is voorzien van het ASSOS logo. Door de schroefdop is deze kunststof fles gemakkelijk te vullen en schoon te maken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€8,-

5,95 €5,95

Je bespaart €2,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Deze 500 ml bidon van ASSOS is voorzien van het ASSOS logo. Door de schroefdop is deze kunststof fles gemakkelijk te vullen en schoon te maken.

Specificaties ASSOS Bidon Zwart
De bidon is voorzien van schroefdop met trektuit
Inhoud: 500 ml
Materiaal: PET, PolyEthyleen Tereftalaat (kunststof)
   

Specificaties
  • Merken Assos
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
XLAB Bidonhouder starter kit XLAB Bidonhouder starter kit (2292)

De XLAB Bidon starterkit bevat alle essentiële items die je nodig hebt voor je training en korte triatlons. De set voorziet in hydratatie, voeding en reparatiebenodigdheden, inclusief een CO2-opblaassysteem voor snelle bandenreparaties. Een complete en efficiënte triathlonkit die je helpt om goed voorbereid te starten met je trainingen en eerste races

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€109,95

 (incl. BTW)

Powerbar Bidon 750 ml zwart Powerbar Bidon 750 ml zwart (3060)

De Powerbar Bidon 750 ml zwart is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€5,95

 (incl. BTW)

Powerbar Bidon 1000 ml geel Powerbar Bidon 1000 ml geel (3055)

De Powerbar Bidon 1000 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€6,95

 (incl. BTW)

XLAB Aero TT bidon zwart XLAB Aero TT bidon zwart (2895)

De XLAB Aero TT bidon zwart heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€24,95

 (incl. BTW)

XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel mat zwart XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel mat zwart (3037)

De XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. Deze word inclusief 2 Gorilla bidonhouders geleverd.  De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen. De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders. Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB. Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.

Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€194,95

 (incl. BTW)

XLAB Delta 425 XT zadel bidonhouder zwart voor ISM Adamo zadels XLAB Delta 425 XT zadel bidonhouder zwart voor ISM Adamo zadels (XLDW425XT)

De XLAB Delta 425 XT zadel bidonhouder zwart is speciaal ontworpen om achter een ISM Adamo zadel te hangen en is daarom alleen compatibel met zadels van dit merk. De Delta 425 XT bestaat uit een aluminiumbeugel van zeer goede kwaliteit en een XLab Gorilla carbon fibre cage. Met de houder kunt u een bidon of een XLab-repair container makkelijk meenenem op de fiets, een van de makkelijkste manieren om gehydrateerd te blijven of voorbereid te zijn op pech onderweg. De Xlab Delta 425 XT is een bidonhouder voor achter het zadel die door de triatlon- en Ironman-specialisten is ontworpen om gemakkelijk in gebruik, veilig en zo aerodynamisch mogelijk te zijn. In combinatie met een betrouwbare, lichtgewicht en stijlvolle XLab Gorilla Cage die over een verbazingwekkende 10 pond grijpkracht beschikt, vormt de Delta 425 XT een solide basis voor een lange tocht op de fiets.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€119,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Assos Bidon Zwart 500 ml

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.