De Camelbak Podium Dirt series chill bidon 620ml zwart maakt gebruik van een dubbelwandige constructie die de inhoud twee keer langer koud of warm houdt.
Drinken uit de bidon kan heel gemakkelijk door er in te knijpen dankzij de jet valve van camelbak.
De speciale dop dirt series dop zorgt ervoor dat er geen modder of ander vuil in het mondstuk van de bidon terecht komt.
Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets.
Deze bidon is de ultieme fietsfles voor zowel recreatieve an competitieve fietsers.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Camelbak Podium Dirt series chill bidon 620ml zwart
Eigenschappen:
- Uitermate geschikte bidon voor gebruik tijdens het fietsen in warm weer
- Afneembaar mondstuk voor eenvoudige reiniging
- Drinken door in de fles te knijpen
- Dubbelwandig ontwerp
- Koude dranken blijven tot 2 keer langer koud
- Warme dranken blijven tevens langer warm in deze fles, niet zo lang als koude dranken koud blijven
- Goede afsluiting voor lekvrij transport, bijvoorbeeld in een tas
- Innovatieve, zelfsluitende Jet Valve voorkomt lekken
- Door gebruik te maken van BPA-vrij polypropyleen met HydroGuard, zal het water niet naar plastic gaan smaken
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zwart
(0323002-010)
Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan. De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen. Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken. Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken. De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!
(incl. BTW)
Camelbak Podium bidon 620ml smoke
(360020-015)
Met de Camelbak Podium bidon 620ml smoke ga je altijd goed voorbereid op pad Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart
(XLGXTC)
De XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart voorkomt dat flessen onder extreme omstandigheden worden gelanceerd, zoals mountainbiken en ruig wegdek. De XT beschikt over 1.5x zoveel grip van de normale Gorilla bidonhouder, de 6 high-grip handgrepen zijn uitgerust met een grijpkracht van wel 14 lb. Het stevige bovenlipje helpt bij het vasthouden van bidons en aan de onderkant zit een voetstuk waardoor de grotere bidons ook goed blijven zitten. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden. Opmerking: De Camelback Podium en Polar geïsoleerde bidons worden niet aanbevolen voor gebruik met de XLAB Gorilla XT bidonhouder.
(incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-titanium
(2905090319)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
10% Korting
Profile Design RM-10 zadel bidonhouder
(3089333)
De Profile Design RM-10 zadel bidonhouder is gemaakt voor zadelpennen met een opening van 10 mm. De houder vervangt de cilindermoeren die normaal in de opening zitten. Aan de houder kunnen max 2 vise cage bidonhouders gehangen worden Inclusief 1 Vise cage bidonhouder.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
15% Korting
XLAB Torpedo versa slim wit
(XLTVSB-WHITE)
De XLAB Torpedo versa slim is een aerodynamisch drinksysteem met vooraan een directe montage. Een snelle en eenvoudige montage voor een geïntegreerde uitstraling. De koolstofvezel plaat en houder geven u de perfecte balans tussen duurzaamheid en gewicht. De positie van de computerhouder zit precies waar u die wilt hebben en is geschikt voor Cateye, Garmin, Polar, Sigma en Wahoo.
€164,95
€139,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Camelbak Podium Dirt series chill bidon 620ml zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.