
Met de Profile Design Aerodrink basebar bracket kan je heel gemakkelijk de een drinkfles, bidon of drinksysteem aan je stuur monteren.
De bracket zorgt ervoor dat je voldoende sportdrank of water mee kunt nemen en dat op een gestroomlijnde manier.
Het AeroDrink- en Aqualite drinksyteem van profile design zijn zo te bevestigen in het bracket maar ook gewone bidonhouders kunnen erop gemonteerd worden.
De Basebar laat zich monteren op de opzetsturen/tijdritsturen van o.a. Profile Design.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design Aerodrink basebar bracket
Eigenschappen:
- Innovatieve bevestiging voor hydratatiesystemen
- Geschikt voor gebruik op opzet/tijdritsturen
- Gemaakt van een oersterk en stabiel fiberglas nylon mengsel
- Geschikt voor een drinkfles of bidon
- Laat een reguliere bidonhouder op zich monteren
- Gewicht: 75 gram
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Powerbar Bidon 750 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. BTW)
Met de Camelbak Podium bidon 620ml rood ga je altijd goed voorbereid op pad Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
De XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart voorkomt dat flessen onder extreme omstandigheden worden gelanceerd, zoals mountainbiken en ruig wegdek. De XT beschikt over 1.5x zoveel grip van de normale Gorilla bidonhouder, de 6 high-grip handgrepen zijn uitgerust met een grijpkracht van wel 14 lb. Het stevige bovenlipje helpt bij het vasthouden van bidons en aan de onderkant zit een voetstuk waardoor de grotere bidons ook goed blijven zitten. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden. Opmerking: De Camelback Podium en Polar geïsoleerde bidons worden niet aanbevolen voor gebruik met de XLAB Gorilla XT bidonhouder.
(incl. BTW)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Bij de Profile Design Axis side bidonhouder zwart wordt de bidon niet aan de boven- maar aan de zijkant uit de houder gehaald. Dit is handiger voor fietsen met kleine frames op als er te weinig ruimte is om een bidion op de normale manier uit de houder te halen. De houder kan zo worden gemonteerd dat de opening links of recht zit.
(incl. BTW)
De Profile Design Stryke bidonhouder zwart is een betaalbare bidonhouder gemaakt van kunststof verkrijgbaar in verschillende kleuren. De Stryke bidonhouder weegt met zijn 40g zelfs minder dan de Axis houder van profile design.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Aerodrink basebar bracket
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.