
Deze Profile Design Axis bidonhouder rood is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word.
Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden.
Weegt slechts 45 g!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Duo opbergdoos is een handige boxom spullen op te slaan zoals, je sleutels, portomonnee of je telefoon. De Duo beschcikt over 2 verhscillende soorten componenten om je spullen los van elkaar op te slaan. De opbergdoos past gemakelijk in je bidonhouder.
(incl. BTW)
Omdat het de details zijn de een fiets compleet maken. De Karbon Kage is een volledig carbon bidon houder, door de unieke vorm blijft de bidon onder alle omstandigheden op zijn plaats.
(incl. BTW)
De XLAB Gorilla bidonhouder carbon rood/zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.
(incl. BTW)
De Camelbak Podium chill bidon 710ml wit maakt gebruik van een dubbelwandige constructie die de inhoud twee keer langer koud of warm houdt. Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
De Profile Design Opbergfles is een perfecte plaats om uw vloeistoffen, snacks, reserveband of gereedschapsset in op te bergen. De fles is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een extra brede schroefdop, zodat u er gemakkelijk in en uit kunt. Omdat hij in een standaard bidonhouder past, wordt hij veilig in het midden van de fiets gemonteerd, zodat je altijd weet waar al je spullen zijn.
(incl. BTW)
De XLAB Delta 430 zadel bidonhouder is een van de lichtste en sterkste bidonhouders die er op de markt is. Deze is bidonhouder is zeer gemakkelijk op de perfecte positie af te stellen.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Axis bidonhouder rood
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.