Deze Profile Design Axis bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word.
Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden.
Weegt slechts 45 g!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon transparant
(1449)
De XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon transparant heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
4% Korting
Profile Design Aqua rack 2 zadel bidonhouder
(3590-394)
Met de Profile Design Aqua rack 2 zadel bidonhouder kan je net als zijn voorganger 2 bidons achter op je zadel mee nemen. De houder kan gemonteerd worden op zadelpennen met een diameter van 27.2mm of 31.6mm en is gemaakt van 6061 T6 aluminium wat hem erg lichtgewicht maakt. Het aqua rack heeft naast 2 bidons ook nog plek voor een paar CO2 patronen.
€62,95
€59,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
XLAB Duo opbergdoos zwart
(XLDP)
De XLAB Duo opbergdoos is een handige boxom spullen op te slaan zoals, je sleutels, portomonnee of je telefoon. De Duo beschcikt over 2 verhscillende soorten componenten om je spullen los van elkaar op te slaan. De opbergdoos past gemakelijk in je bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Turbo wing zadelbeugel zwart
(XLTUWB)
De XLAB Turbo wing zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen. De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders. Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB. Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.
(incl. BTW)
Castelli water bottle bidon 550ml rood
(4520123-023)
Dit is de nieuwe Castelli bidon "Fly Team", die wordt gebruikt door Team Ineos en gemaakt is door Elite. De bidon heeft superdunne wanden, een zacht rubberen mondstuk en een brede opening die het vullen en schoonmaken heel eenvoudig maakt. Hij weegt slechts 53g en heeft een inhoud van 550ml.
(incl. BTW)
Profile Design Stryke bidonhouder zwart
(3590-315)
De Profile Design Stryke bidonhouder zwart is een betaalbare bidonhouder gemaakt van kunststof verkrijgbaar in verschillende kleuren. De Stryke bidonhouder weegt met zijn 40g zelfs minder dan de Axis houder van profile design.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Axis bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.