
Deze Profile Design carbon bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word.
De bidonhouder kan zo op het frame of aan een houder achter het zadel gemonteerd worden
Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden.
Weegt slechts 40 g!
€64,95
€59,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
De XLAB Turbo Wing system Xenon is een lichtgewicht en aerodynamische zadelbeugel waarmee je eenvoudig twee bidonhouders achter je zadel monteert. Dankzij het verstelbare ontwerp met 15 verschillende posities pas je de beugel volledig aan jouw voorkeur aan. Windtunneltesten tonen aan dat de Turbo Wing nul extra luchtweerstand oplevert, waardoor hij ideaal is voor triatleten, tijdrijders en duurrijders die prestaties en gemak willen combineren. Inclusief twee high-grip Xenon bidonhouders voor maximale flesretentie, zelfs op ruwe wegen. Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Xenon zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.
(incl. BTW)
De XLAB Cooling cover torpedo vestito is een neopreen fles om het torpedo bidonhouder systeem 25 % koeler te houden.
(incl. BTW)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Axis carbon bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.