
De Profile Design B-TAB bidonhouder zwart word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd.
De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden.
De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Elite Super Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.
(incl. BTW)
Met de Camelbak Podium bidon 620ml smoke ga je altijd goed voorbereid op pad Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
De XLAB Gorilla bidonhouder carbon mat zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.
(incl. BTW)
De XLAB Cooling cover torpedo vestito is een neopreen fles om het torpedo bidonhouder systeem 25 % koeler te houden.
(incl. BTW)
De XLAB Bidon starterkit bevat alle essentiële items die je nodig hebt voor je training en korte triatlons. De set voorziet in hydratatie, voeding en reparatiebenodigdheden, inclusief een CO2-opblaassysteem voor snelle bandenreparaties. Een complete en efficiënte triathlonkit die je helpt om goed voorbereid te starten met je trainingen en eerste races
(incl. BTW)
De XLAB Sidekick bidonhouder rechts zwart beschikt over de snelste en makkelijkste toegang voor rechtshandige. De bidonhouder is aan de rechterkant open is in plaats van in het midden hierdoor kan de bidon sneller uit de houder worden gehaald maar wel alleen met je rechterhand. Dankzij de goede grijpkracht van de chimp blijft de bidon ook op hobbelige wegen goed in houder zitten en zal hij ook niet gaan rammelen. De houder is uitgevoerd met een hard onderstuk zodat zowel grote als kleine bidons goed blijven zitten.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Kage bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.