De Profile Design Vise bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder gemaakt van nylon en glasvezel die slechts 27 gram weegt!
Je kan hem makkelijk op het frame monteren of achter het zadel hangen met behulp van een optionele adapter.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
XLAB Torpedo versa slim wit
(XLTVSB-WHITE)
De XLAB Torpedo versa slim is een aerodynamisch drinksysteem met vooraan een directe montage. Een snelle en eenvoudige montage voor een geïntegreerde uitstraling. De koolstofvezel plaat en houder geven u de perfecte balans tussen duurzaamheid en gewicht. De positie van de computerhouder zit precies waar u die wilt hebben en is geschikt voor Cateye, Garmin, Polar, Sigma en Wahoo.
€164,95
€139,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
XLAB Vulcan Cage bidonhouder zwart
(XLVC)
De XLAB Vulcan Cage bidonhouder ondersteunt grote flessen. Uitsparingen aan de zijkant van de bidonhouder zorgt voor het snel in- en uitnemen van flesje.
De technopolymeerontwerp is extra stevig met hoge weerstand.
Gemaakt in Italië met de beste Italiaanse kwaliteit.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
Camelbak Podium bidon 620ml smoke
(360020-015)
Met de Camelbak Podium bidon 620ml smoke ga je altijd goed voorbereid op pad Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
XLAB Duo opbergdoos zwart
(XLDP)
De XLAB Duo opbergdoos is een handige boxom spullen op te slaan zoals, je sleutels, portomonnee of je telefoon. De Duo beschcikt over 2 verhscillende soorten componenten om je spullen los van elkaar op te slaan. De opbergdoos past gemakelijk in je bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart
(XLGXTC)
De XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart voorkomt dat flessen onder extreme omstandigheden worden gelanceerd, zoals mountainbiken en ruig wegdek. De XT beschikt over 1.5x zoveel grip van de normale Gorilla bidonhouder, de 6 high-grip handgrepen zijn uitgerust met een grijpkracht van wel 14 lb. Het stevige bovenlipje helpt bij het vasthouden van bidons en aan de onderkant zit een voetstuk waardoor de grotere bidons ook goed blijven zitten. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden. Opmerking: De Camelback Podium en Polar geïsoleerde bidons worden niet aanbevolen voor gebruik met de XLAB Gorilla XT bidonhouder.
(incl. BTW)
XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon transparant
(1449)
De XLAB Aero TT frame bidonhouder + bidon transparant heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Profile Design Vise bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.