(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sneller drinken:
- Speciaal snelstromend siliconen ventiel.
- Stroomt automatisch wanneer je knijpt.
- Sluit zichzelf af wanneer je stopt met knijpen.
- Geen bijten of trekken aan ventielen.
- In tegenstelling tot andere knijpflessen, wordt het ventiel niet blootgesteld aan stof of verontreiniging.
- Drink tot 4 ML in 7 seconden.
Gecontroleerde hydratatie:
- Doorzichtige fles om de inhoud gemakkelijk te kunnen zien.
- De maatverdeling om de 4 ML helpt de hydratatiesnelheid te controleren.
- Grote inhoud van 740ml (25ML) is goed voor een uur rijden.
Gemakkelijker te gebruiken:
- Kan verticaal of horizontaal worden gemonteerd. Lekt niet.
- Doorlopende ½ inch diepe nekgroef helpt kooien de fles op zijn plaats te houden.
- Schiet in helmopeningen voor snelle afkoeling.
- Kan gebruikt worden voor koolzuurhoudende dranken.
- Vaatwasser bovenste plank veilig.
- Vul ¾ vol en vries in voor een koelere drank.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-titanium
(2905090319)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant
(0323002-000)
Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan. De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen. Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken. Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken. De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!
(incl. BTW)
9% Korting
BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/rood
(2905093623)
De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Profile Design Kage bidonhouder zwart
(3590-300)
De Profile Design B-TAB bidonhouder zwart word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd. De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden. De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.
(incl. BTW)
Camelbak Podium chill bidon 710ml wit
(360045-006)
De Camelbak Podium chill bidon 710ml wit maakt gebruik van een dubbelwandige constructie die de inhoud twee keer langer koud of warm houdt. Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
Elite Bidons Super Byasi gereedschap bidon
(EL0122902)
De Elite Super Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Aqua Shot bidon
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.