
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sneller drinken:
- Speciaal snelstromend siliconen ventiel.
- Stroomt automatisch wanneer je knijpt.
- Sluit zichzelf af wanneer je stopt met knijpen.
- Geen bijten of trekken aan ventielen.
- In tegenstelling tot andere knijpflessen, wordt het ventiel niet blootgesteld aan stof of verontreiniging.
- Drink tot 4 ML in 7 seconden.
Gecontroleerde hydratatie:
- Doorzichtige fles om de inhoud gemakkelijk te kunnen zien.
- De maatverdeling om de 4 ML helpt de hydratatiesnelheid te controleren.
- Grote inhoud van 740ml (25ML) is goed voor een uur rijden.
Gemakkelijker te gebruiken:
- Kan verticaal of horizontaal worden gemonteerd. Lekt niet.
- Doorlopende ½ inch diepe nekgroef helpt kooien de fles op zijn plaats te houden.
- Schiet in helmopeningen voor snelle afkoeling.
- Kan gebruikt worden voor koolzuurhoudende dranken.
- Vaatwasser bovenste plank veilig.
- Vul ¾ vol en vries in voor een koelere drank.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Torpedo versa slim is een aerodynamisch drinksysteem met vooraan een directe montage. Een snelle en eenvoudige montage voor een geïntegreerde uitstraling. De koolstofvezel plaat en houder geven u de perfecte balans tussen duurzaamheid en gewicht. De positie van de computerhouder zit precies waar u die wilt hebben en is geschikt voor Cateye, Garmin, Polar, Sigma en Wahoo.
(incl. BTW)
De XLAB Aero TT bidon zwart heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
De Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder is de opvolger van ons extreem populaire KA1 model.
Het biedt een verfijnd gripsysteem en een bevestigingspunt voor accessoires.
€36,95
€32,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
De Elite Super Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.
(incl. BTW)
Met de XLAB Raptor bidonhouder rood je jouw kleuren van je fiets matchen met de bidonhouder. De grijpkracht van 6 lb en vorm van de houder maken hem perfect voor gebruik tijdens het wielrennen, mountainbiken of voor een triathlon kan hij makkelijk op de aerobar bevestigd worden. Personaliseer je bidonhouder met de Raptor voetstukjes die verkrijgbaar zijn in meerdere kleuren.
(incl. BTW)
Deze Podium Dirt series bidon 620ml zwart is de ultieme fietsfles voor zowel recreatieve an competitieve fietsers. Drinken uit de bidon kan heel gemakkelijk door er in te knijpen dankzij de jet valve van camelbak. De speciale dop dirt series dop zorgt ervoor dat er geen modder of ander vuil in het mondstuk van de bidon terecht komt. Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Aqua Shot bidon
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.