De XLAB Cooling cover torpedo vestito is een neopreen fles om het torpedo bidonhouder systeem 25 % koeler te houden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Cooling cover torpedo vestito:
- Koeling van vloeistoffen: zilvere buitenkant reflecteert hitte weg, zodat vloeistoffen 25 % koeler blijven
- Volledige isolatie: de fles is compleet bedekt voor maximale isolatie
- Gemakkelijke installatie en verwijdering voor het schoonmaken van de fles
- Optimale aerodynamica
- Hoogwaardig materiaal: volledig 3mm lage wrijving neopreen
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design Axis bidonhouder zwart
(3590-341)
Deze Profile Design Axis bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word. Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden. Weegt slechts 45 g!
(incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder zwart
(3064-277)
De Profile Design Axis Grip Kage W/Garmin Mount bidonhouder is de opvolger van ons extreem populaire KA1 model.
Het biedt een verfijnd gripsysteem en een bevestigingspunt voor accessoires.
€36,95
€32,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
14% Korting
XLAB Sidekick bidonhouder rechts zwart
(XLSRE)
De XLAB Sidekick bidonhouder rechts zwart beschikt over de snelste en makkelijkste toegang voor rechtshandige. De bidonhouder is aan de rechterkant open is in plaats van in het midden hierdoor kan de bidon sneller uit de houder worden gehaald maar wel alleen met je rechterhand. Dankzij de goede grijpkracht van de chimp blijft de bidon ook op hobbelige wegen goed in houder zitten en zal hij ook niet gaan rammelen. De houder is uitgevoerd met een hard onderstuk zodat zowel grote als kleine bidons goed blijven zitten.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 zwart
(2905090301)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel mat zwart
(3037)
De XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. Deze word inclusief 2 Gorilla bidonhouders geleverd.
De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen.
De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders.
Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB.
Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.
Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.
(incl. BTW)
XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart
(XLGXTC)
De XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart voorkomt dat flessen onder extreme omstandigheden worden gelanceerd, zoals mountainbiken en ruig wegdek. De XT beschikt over 1.5x zoveel grip van de normale Gorilla bidonhouder, de 6 high-grip handgrepen zijn uitgerust met een grijpkracht van wel 14 lb. Het stevige bovenlipje helpt bij het vasthouden van bidons en aan de onderkant zit een voetstuk waardoor de grotere bidons ook goed blijven zitten. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden. Opmerking: De Camelback Podium en Polar geïsoleerde bidons worden niet aanbevolen voor gebruik met de XLAB Gorilla XT bidonhouder.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Cooling cover torpedo vestito
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.