XLAB Cooling cover torpedo vestito

XLTV | Schrijf de eerste review! 33947 33947 817195011083

De XLAB Cooling cover torpedo vestito is een neopreen fles om het torpedo bidonhouder systeem 25 % koeler te houden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 1-2 werkdag(en)
27,95 €27,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

XLAB Cooling cover torpedo vestito:

Koeling van vloeistoffen: zilvere buitenkant reflecteert hitte weg, zodat vloeistoffen 25 % koeler blijven
- Volledige isolatie: de fles is compleet bedekt voor maximale isolatie
- Gemakkelijke installatie en verwijdering voor het schoonmaken van de fles
- Optimale aerodynamica
- Hoogwaardig materiaal: volledig 3mm lage wrijving neopreen

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Kleur Zilver
  • Categorie Bidonhouders
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart (XLGXTC)

De XLAB Gorilla XT bidonhouder carbon zwart voorkomt dat flessen onder extreme omstandigheden worden gelanceerd, zoals mountainbiken en ruig wegdek. De XT beschikt over 1.5x zoveel grip van de normale Gorilla bidonhouder, de 6 high-grip handgrepen zijn uitgerust met een grijpkracht van wel 14 lb. Het stevige bovenlipje helpt bij het vasthouden van bidons en aan de onderkant zit een voetstuk waardoor de grotere bidons ook goed blijven zitten. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden. Opmerking: De Camelback Podium en Polar geïsoleerde bidons worden niet aanbevolen voor gebruik met de XLAB Gorilla XT bidonhouder.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€84,95

 (incl. BTW)

Powerbar Bidon 1000 ml geel Powerbar Bidon 1000 ml geel (3055)

De Powerbar Bidon 1000 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€6,95

 (incl. BTW)

Elite Bidons Super Byasi gereedschap bidon Elite Bidons Super Byasi gereedschap bidon (EL0122902)

De Elite Super Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€9,95

 (incl. BTW)

BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart (2905090311)

De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€9,95

 (incl. BTW)

Powerbar Bidon 750 ml zwart Powerbar Bidon 750 ml zwart (3060)

De Powerbar Bidon 750 ml zwart is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€5,95

 (incl. BTW)

Profile Design Axis bidonhouder zwart Profile Design Axis bidonhouder zwart (3590-341)

Deze Profile Design Axis bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder met een uniek sterke greep die voorkomt dat je bidon gelanceerd word. Toepasbaar voor alle weg- of trailomstandigheden. Weegt slechts 45 g!

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€14,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Cooling cover torpedo vestito

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.