De XLAB Cooling cover torpedo vestito is een neopreen fles om het torpedo bidonhouder systeem 25 % koeler te houden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Cooling cover torpedo vestito:
- Koeling van vloeistoffen: zilvere buitenkant reflecteert hitte weg, zodat vloeistoffen 25 % koeler blijven
- Volledige isolatie: de fles is compleet bedekt voor maximale isolatie
- Gemakkelijke installatie en verwijdering voor het schoonmaken van de fles
- Optimale aerodynamica
- Hoogwaardig materiaal: volledig 3mm lage wrijving neopreen
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Raptor Talon Pair wit
(XLRTP-WI)
Met deze XLAB Raptor Talon Pair wit personaliseer je je bidonhouder optimaal. Ontwerp je cage look met raptor talons. Verkrijgbaar in meerdere kleuren. Let op: Deze Talons worden geleverd EXCLUSIEF Bidonhouder.
(incl. BTW)
6% Korting
XLAB Turbo wing zadelbeugel zwart
(XLTUWB)
De XLAB Turbo wing zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen. De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders. Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB. Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.
€79,95
€74,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Elite Bidons Byasi gereedschap bidon
(EL0111804)
De Elite Byasi is een opbergfles voor gereedschap. Standaar diameter 74mm.
(incl. BTW)
XLAB Aero TT bidon zwart
(2895)
De XLAB Aero TT bidon zwart heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
21% Korting
Born Bidon Small Shiva 500ml
(2005003)
Een Born bidon laat zien dat jij jouw prestaties serieus neemt. Het model Shiva heeft een grote vulopening en zul je terug zien bij een groot aantal internationale topteams. 100 procent kwaliteit: een bidon waarmee je geizen mag worden!
€6,95
€5,49Je bespaart €1,46 (incl. BTW)
Camelbak Podium Dirt series bidon 620ml zwart
(360047-001)
Deze Podium Dirt series bidon 620ml zwart is de ultieme fietsfles voor zowel recreatieve an competitieve fietsers. Drinken uit de bidon kan heel gemakkelijk door er in te knijpen dankzij de jet valve van camelbak. De speciale dop dirt series dop zorgt ervoor dat er geen modder of ander vuil in het mondstuk van de bidon terecht komt. Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Cooling cover torpedo vestito
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.