XLAB Cooling cover torpedo vestito

XLTV | Schrijf de eerste review! 33947 33947 817195011083

De XLAB Cooling cover torpedo vestito is een neopreen fles om het torpedo bidonhouder systeem 25 % koeler te houden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 1-2 werkdag(en)
27,95 €27,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

XLAB Cooling cover torpedo vestito:

Koeling van vloeistoffen: zilvere buitenkant reflecteert hitte weg, zodat vloeistoffen 25 % koeler blijven
- Volledige isolatie: de fles is compleet bedekt voor maximale isolatie
- Gemakkelijke installatie en verwijdering voor het schoonmaken van de fles
- Optimale aerodynamica
- Hoogwaardig materiaal: volledig 3mm lage wrijving neopreen

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Kleur Zilver
  • Categorie Bidonhouders
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design opberg fles II (small) bidonhouder Profile Design opberg fles II (small) bidonhouder (3064-329)

De Profile Design Opbergfles is een perfecte plaats om uw vloeistoffen, snacks, reserveband of gereedschapsset in op te bergen. De fles is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een extra brede schroefdop, zodat u er gemakkelijk in en uit kunt. Omdat hij in een standaard bidonhouder past, wordt hij veilig in het midden van de fiets gemonteerd, zodat je altijd weet waar al je spullen zijn.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€13,95

 (incl. BTW)

XLAB aero carbon wing system gorilla glans XLAB aero carbon wing system gorilla glans (3134)

XLAB aero carbon wing system gorilla De Ultieme Hydratatieoplossing voor Snelheid en Grip. De XLAB Aero Carbon Wing Carrier in combinatie met de Gorilla Cage bidonhouder is dé keuze voor triatleten en wielrenners die aerodynamica en grip maximaliseren. Dit systeem is ontworpen om je bidons stevig vast te houden en tegelijkertijd de luchtweerstand te minimaliseren, waardoor je sneller en efficiënter kunt rijden zonder je zorgen te maken over verloren bidons op ruige wegen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€329,95

 (incl. BTW)

BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/rood 9% Korting BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 zwart/rood (2905093623)

De BBB Flexcage bidonhouder BBC-36 is licht van gewicht. De houder heeft een stevige passing dankzij het auto-adjust flex system. Roestvrijstalen bouten. Gewicht: 31 gram. 

Levering binnen 2-4 werkdagen

€21,95

€19,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-zwart (2905090311)

De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€9,95

 (incl. BTW)

XLAB Delta 400 XT zadel bidonhouder zwart XLAB Delta 400 XT zadel bidonhouder zwart (XLDW400XT)

De XLAB Delta 400 XT zadel bidonhouder zwart bestaat uit een aluminiumbeugel van zeer goede kwaliteit en een XLab Gorilla XT carbon fibre cage. Met de houder kunt u een bidon of een XLab-repair container makkelijk meenenem op de fiets, een van de makkelijkste manieren om gehydrateerd te blijven of voorbereid te zijn op pech onderweg. De Xlab Delta 400 XT is een bidonhouder voor achter het zadel die door de triatlon- en Ironman-specialisten is ontworpen om gemakkelijk in gebruik, veilig en zo aerodynamisch mogelijk te zijn. In combinatie met een betrouwbare, lichtgewicht en stijlvolle XLab Gorilla XT Cage die over een verbazingwekkende 14 pond grijpkracht beschikt, vormt de Delta 400 een solide basis voor een lange tocht op de fiets.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€124,95

 (incl. BTW)

XLAB Aqua Shot bidon XLAB Aqua Shot bidon (XLAS)

De Aqua shot bidon is de perfecte bdion voor elke fietser.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€13,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Cooling cover torpedo vestito

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.