Profile Design Aerodrink drinksysteem wit

3063159 | Schrijf de eerste review! 22612 22612 723660982645

Het Profile Design Aerodrink drinksysteem wit is een drinksysteem dat op het opzetstuur kan worden gemonteerd zodat je tijdens het fietsen altijd makkelijk gehydrateerd kan blijven.

Dankzij de meegeleverde rubberen band kan deze aan bijna alle opzetstuur stangen worden gemonteerd.

als de stangen van je opzetstuur verder dan 4cm uit elkaar zitten is het aangeraden om de Aerodrink- of het Universal basebar bracket te gebruiken.

De fles heeft een capaciteit van 828ml en kan eenvoudig bijgevuld worden dankzij de snel-vul dop.


Levering binnen 2-4 werkdagen
31,95 €31,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 2 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Uitvoering Drinksysteem
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 2 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
XLAB Torpedo Refresh kit zwart XLAB Torpedo Refresh kit zwart (XLRFK)

De Xlab Torpedo Refresh Kit is bedoeld om hem er weer als nieuw uit te laten zien en te laten presteren!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€19,95

 (incl. BTW)

Profile Design HSA 800 EVO 10% Korting Profile Design HSA 800 EVO (3064-407)

De Profile design HSA 800 EVO is een verbeterde versie van de HSF AERO HC 800, met een geoptimaliseerde Garmin-montage en een verfijnd achterdekselmechanisme. Dit systeem biedt alle essentiële functies voor een aerobar-drinksysteem, aangevuld met premium verbeteringen voor maximaal gebruiksgemak en prestaties. Daarnaast heeft de houder een licht verlaagde V-vorm, zodat de bidon goed gepositioneerd blijft tussen de aerobar-extensions en niet interfereert met een smalle armpositie. De montagebeugel is offset, waardoor de bidon verder naar achteren geplaatst kan worden. Dit voorkomt dat de bidon te ver naar voren komt en moeilijk bereikbaar wordt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€130,-

€116,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem zwart 11% Korting Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem zwart (3064-284)

Het Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen. Bovendien is de vorm van de bidon zo ontworpen dat hij de kooi aan de wind onttrekt. We hebben er alles aan gedaan om de voorkant zo klein mogelijk te houden, zodat er geen luchtweerstand ontstaat.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€134,95

€119,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Profile Design Aerodrink BTA bracket 4% Korting Profile Design Aerodrink BTA bracket (3064362)

Met de Profile Design Aerodrink BTA bracket kun je verschillende drinksystemen van profile design aan de extensions van je opzetstuur monteren. Dit zorgt ervoor dat je altijd voldoende sportdrank of water mee kunt nemen en dat op een gestroomlijnde manier. De BTA bracket is compatible met FC25, FC35, AeroHC, standaard bidon, Aerodrink en Aqualite drinksystemen en is aanpasbaar voor een breedte van 80-140mm. Zijn lage gewicht van maar 130 gram bewijst maar weer eens dat voldoende drinken op de fiets niet veel extra gewicht met zich mee hoeft te brengen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€40,95

€38,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

XLAB torpedo reload kit zwart XLAB torpedo reload kit zwart (XLRLK)

Upgrade uw Torpedo Bottle naar het nieuwe zwarte Super-Sealed Anti-Leak Design! De kit bevat alles wat je nodig hebt om je Torpedo Bottle te vervangen. Het is het snelste BTA systeem met een echt aerodynamisch ontworpen zwarte fles.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€54,95

 (incl. BTW)

XLAB Bidonhouder torpedo kompact 500 6% Korting XLAB Bidonhouder torpedo kompact 500 (2500)

De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 500 is een eersteklas bidonhouder van hoge kwaliteit die rechtstreeks op uw clip-on aero bars kan worden bevestigd, zodat u uw hydratatie en navigatie direct op uw stangen gemonteerd zit terwijl u zich in uw aero-positie bevindt. XLab is gespecialiseerd in het maken van accessoires van topklasse om uw prestaties op de fiets direct te verbeteren. Met De XLab Torpedo Kompact 500 kun u uw aero-positie behouden terwijl je uw statistieken en hydratatie altijd makkelijk bij de hand hebt.

Let op: Deze XLAB kompact 500 bidonhouder word INCLUSIEF bidon geleverd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€104,95

€97,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design Aerodrink drinksysteem wit

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.