Profile Design FC35 drinksysteem wit  3590-386 12% Korting

Profile Design FC35 drinksysteem wit

3590-386 | Schrijf de eerste review! 37140 37140 723660005771

De Profile Design FC35 drinksysteem wit kan heel gemakkelijk gemonteerd worden aan je opzetstuur en biedt je de mogelijkheid om tijdens het fietsten te kunnen drinken zonder van positie te veranderen.

Hierdoor kun je altijd in je aerodynamische houding blijven en dus geen snelheid verliezen, daarnaast beschikt de fles zelf ook over een gestroomlijnd ontwerp.

Het drinksysteem heeft een snel-vul opening waarmee de fles super snel te vullen is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€128,95

112,95 €112,95

Je bespaart €16,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Profile Design FC35 drinksysteem wit

Eigenschappen: 
- Gestroomlijnd drinksysteem
- Drinkslang maakt drinken in aerodynamische positie mogelijk
- Past op vrijwel alle opzetsturen
- Ideaal voor tijdritten en triathlon
- De fles is BPA vrij
- Inhoudt: 1035ml

Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Uitvoering Drinksysteem
  • Kleur Wit
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
XLAB Torpedo Refresh kit zwart XLAB Torpedo Refresh kit zwart (XLRFK)

De Xlab Torpedo Refresh Kit is bedoeld om hem er weer als nieuw uit te laten zien en te laten presteren!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€19,95

 (incl. BTW)

XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood LITE XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood LITE (XK125RLNB)

De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood LITE biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is. Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon. Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.

Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€54,95

 (incl. BTW)

XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood (2708)

De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is. Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon. Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.

Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word INCLUSIEF bidon geleverd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€64,95

 (incl. BTW)

Profile Design HSF 800 drinksysteem zwart 9% Korting Profile Design HSF 800 drinksysteem zwart (3064-283)

Het Profile Design HSF 800 drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€109,95

€99,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

XLAB Torpedo computer adapter kit XLAB Torpedo computer adapter kit (XLACM)

In deze XLAB Torpedo computer adapter kit zitten drie inserts waarmee je een Polar, Wahoo of Sigma/Cateye fietscomputer op de XLab Torpedo Versa en de Torpedo Kompact 125 en 500 modellen kan monteren. Met een makkelijk te monteren, lichtgewicht en duurzaam ontwerp is deze nette adapter een populaire keuze.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€14,95

 (incl. BTW)

XLAB Torpedo drinksysteem versa 500 rood XLAB Torpedo drinksysteem versa 500 rood (XLTV500ACR)

Het XLAB Torpedo drinksysteem versa 500 rood biedt voldoende hydratatie voor de lange afstanden met een bidonhouder gemaakt van carbon De fles van 738 ml beschikt over een super aerodynamische design en heeft een transpirant venster waardoor je kunt hoeveel water er nog in de fles zit. Met de bekende Torpedo high-flow bite valve kan je snel en gemakkelijk drinken en doormiddel van het flexibele rietje kan dit vanuit meerdere posities.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€169,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design FC35 drinksysteem wit

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.