De XLAB Hydroblade drinksysteem transparant biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica.
Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg.
De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt.
Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Hydroblade drinksysteem transparant
Eigenschappen:
- Hands-free drinken
- Eenvoudig te vullen met behulp van de quick-fill opening
- Het bijtventiel houdt het rietje vol zodat de volgende slok nog sneller gaat
- D CFD aerodynamische vorm minimaliseerd de weerstand
- Wordt geleverd met handige clip-on klemmen
- Geschikt voor een breed scala aan aerobars - 80-160 mm
- Geschikt voor verlengstukken met een diameter van 22,2 mm diameter
- Capaciteit: 828 ml
- Gewicht: 263 gram
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Hydroblade Road drinksysteem zwart
(2977)
Met de XLAB Hydroblade Road blijf je gehydrateerd zonder afleiding, ontworpen voor handsfree drinken tijdens het fietsen. Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om eenvoudig te drinken en bij te vullen, zonder je focus van de weg te verliezen. Met de Hydroblade ben je altijd verzekerd van een soepele, efficiënte en aerodynamische manier om gehydrateerd te blijven tijdens het fietsen.
(incl. BTW)
XLAB Hydroblade Road drinksysteem transparant
(2976)
Met de XLAB Hydroblade Road blijf je gehydrateerd zonder afleiding, ontworpen voor handsfree drinken tijdens het fietsen. Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om eenvoudig te drinken en bij te vullen, zonder je focus van de weg te verliezen. Met de Hydroblade ben je altijd verzekerd van een soepele, efficiënte en aerodynamische manier om gehydrateerd te blijven tijdens het fietsen.
(incl. BTW)
18% Korting
Profile Design FC25 drinksysteem zwart
(3590-378)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€99,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
11% Korting
Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem zwart
(3064-284)
Het Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen. Bovendien is de vorm van de bidon zo ontworpen dat hij de kooi aan de wind onttrekt. We hebben er alles aan gedaan om de voorkant zo klein mogelijk te houden, zodat er geen luchtweerstand ontstaat.
€134,95
€119,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
19% Korting
Profile Design HSF Aeroflow 900ml
(3064395)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren. Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
€155,-
€124,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Profile Design Aero HC drinkfles wit
(3590-332)
De aerodynamische Profile Design Aero HC drinksfles is een hervulbare bidon die aan de voorkant is gemonteerd, plaatst de hydratatie strategisch tussen de armen van de rijder voor een verborgen, gestroomlijnd aerodynamisch profiel.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade drinksysteem transparant
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.