XLAB Hydroblade drinksysteem zwart

2752 | Schrijf de eerste review! 37056 37056 817195012264

De XLAB Hydroblade drinksysteem zwart biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica.

Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg.

De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt.

Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
64,95 €64,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

XLAB Hydroblade drinksysteem zwart

Eigenschappen:
- Hands-free drinken
- Eenvoudig te vullen met behulp van de quick-fill opening
- Het bijtventiel houdt het rietje vol zodat de volgende slok nog sneller gaat
- D CFD aerodynamische vorm minimaliseerd de weerstand
- Wordt geleverd met handige clip-on klemmen
- Geschikt voor een breed scala aan aerobars - 80-160 mm
- Geschikt voor verlengstukken met een diameter van 22,2 mm diameter
- Capaciteit: 828 ml
- Gewicht: 263 gram

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Uitvoering Drinksysteem
  • Kleur Zwart
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design FC35 drinksysteem wit 12% Korting Profile Design FC35 drinksysteem wit (3590-386)

De Profile Design FC35 drinksysteem wit kan heel gemakkelijk gemonteerd worden aan je opzetstuur en biedt je de mogelijkheid om tijdens het fietsten te kunnen drinken zonder van positie te veranderen. Hierdoor kun je altijd in je aerodynamische houding blijven en dus geen snelheid verliezen, daarnaast beschikt de fles zelf ook over een gestroomlijnd ontwerp. Het drinksysteem heeft een snel-vul opening waarmee de fles super snel te vullen is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€128,95

€112,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

XLAB Torpedo Refresh kit zwart XLAB Torpedo Refresh kit zwart (XLRFK)

De Xlab Torpedo Refresh Kit is bedoeld om hem er weer als nieuw uit te laten zien en te laten presteren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€19,95

 (incl. BTW)

Profile Design Aerodrink drinksysteem wit Profile Design Aerodrink drinksysteem wit (3063159)

Het Profile Design Aerodrink drinksysteem wit is een drinksysteem dat op het opzetstuur kan worden gemonteerd zodat je tijdens het fietsen altijd makkelijk gehydrateerd kan blijven. Dankzij de meegeleverde rubberen band kan deze aan bijna alle opzetstuur stangen worden gemonteerd. als de stangen van je opzetstuur verder dan 4cm uit elkaar zitten is het aangeraden om de Aerodrink- of het Universal basebar bracket te gebruiken. De fles heeft een capaciteit van 828ml en kan eenvoudig bijgevuld worden dankzij de snel-vul dop.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€31,95

 (incl. BTW)

Profile Design Aero HC drinksysteem wit 6% Korting Profile Design Aero HC drinksysteem wit (3590-331)

De Profile Design Aero HC drinksysteem wit is een gestroomlijnd drinksysteem dat op het opzetstuur wordt gemonteerd en waarmee je met behulp van een rietje makkelijk gehydrateerd kan blijven. Op deze manier hoef je niet van positie te veranderen om te drinken en kan je jezelf volledig concentreren op de weg voor je. De fles heeft een capaciteit van ca. 830 ml en is met een handige dop aan de bovenkant snel bij te vullen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€73,95

€68,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Profile Design FC25 drinksysteem zwart 10% Korting Profile Design FC25 drinksysteem zwart (3590-378)

Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€122,95

€109,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart 3% Korting Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart (3064-325)

De Profile Design HSF Aerodrink 880 treedt in de voetsporen van de Aerodrink met vernieuwde functies.  Dit Front-end drinksysteem is eenvoudig te monteren tussen de aerobars, zodat je niet van je aeropositie hoeft af te wijken om je vocht op peil te houden.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€76,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade drinksysteem zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.