XLAB Hydroblade Road drinksysteem zwart

2977 | Schrijf de eerste review! 113545 113545

Met de XLAB Hydroblade Road blijf je gehydrateerd zonder afleiding, ontworpen voor handsfree drinken tijdens het fietsen.

Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om eenvoudig te drinken en bij te vullen, zonder je focus van de weg te verliezen.

Met de Hydroblade ben je altijd verzekerd van een soepele, efficiënte en aerodynamische manier om gehydrateerd te blijven tijdens het fietsen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
64,95 €64,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Kenmerken:
-Handsfree hydratatie – Drink gemakkelijk via de rietje met bijtventiel, zodat je volledig gefocust blijft op de weg.
-Innovatieve ClickCover – De gripvaste trekflap maakt openen eenvoudig. Vul snel bij via de Split Cap, ideaal voor snelle navullingen zonder morsen.
-Geavanceerd bijtventiel – Vermindert luchtinname om een opgeblazen gevoel te voorkomen en zorgt voor een soepele drinkervaring.
-Stabiel ontwerp – Dankzij de platte onderkant blijft de fles rechtop staan op een tafel of aanrecht wanneer gevuld.
-Binnen 5 minuten gemonteerd – Inclusief universele nylon composiethouder, siliconen band en 4 bevestigingsbouten voor stevige montage.
-Past op vrijwel elke fiets – Geschikt voor sturen met een standaard 31.8 mm diameter.
-Veilig en stabiel – De vier-boutsbevestiging met anti-tril Loctite voorkomt verschuiven, rammelen of losraken.
-Gestroomlijnd ontwerp – Geoptimaliseerd met Computational Fluid Dynamics (CFD) om luchtweerstand te minimaliseren.
-Ingebouwde luchtstroomgeleiders – Verminderen extra weerstand en verbeteren de aerodynamica.

Compatibiliteit en specificaties:
-Geschikt voor alle weg-, gravel- en offroad-oppervlakken
-Capaciteit: 828 ml (28 oz)
-Kleuren: Zwart of Transparant
-Gewicht: 285 gram (leeg)
-Materiaal fles: HDPE-voedselveilig BPA-vrij plastic (Conform EU No 10/2011, FDA 21 CFR 177.1520)
-Hydroblade Mount & Deksel: Nylon composiet

Inclusief:
-Hydroblade fles met bijtventiel en spatwaterdicht deksel
-Navuldop voor snelle en gemakkelijke hervulling
-Hydroblade Universele Mount met siliconen retentieband en 4 bevestigingsbouten

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Uitvoering Drinksysteem
  • Kleur Zwart
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Aerodrink BTA bracket 4% Korting Profile Design Aerodrink BTA bracket (3064362)

Met de Profile Design Aerodrink BTA bracket kun je verschillende drinksystemen van profile design aan de extensions van je opzetstuur monteren. Dit zorgt ervoor dat je altijd voldoende sportdrank of water mee kunt nemen en dat op een gestroomlijnde manier. De BTA bracket is compatible met FC25, FC35, AeroHC, standaard bidon, Aerodrink en Aqualite drinksystemen en is aanpasbaar voor een breedte van 80-140mm. Zijn lage gewicht van maar 130 gram bewijst maar weer eens dat voldoende drinken op de fiets niet veel extra gewicht met zich mee hoeft te brengen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€40,95

€38,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Profile Design FC35 drinksysteem zwart 16% Korting Profile Design FC35 drinksysteem zwart (3590-379)

De Profile Design FC35 drinksysteem zwart kan heel gemakkelijk gemonteerd worden aan je opzetstuur en biedt je de mogelijkheid om tijdens het fietsten te kunnen drinken zonder van positie te veranderen. Hierdoor kun je altijd in je aerodynamische houding blijven en dus geen snelheid verliezen, daarnaast beschikt de fles zelf ook over een gestroomlijnd ontwerp. Het drinksysteem heeft een snel-vul opening waarmee de fles super snel te vullen is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,95

€107,95

  Je bespaart €22,- (incl. BTW)

Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart 3% Korting Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart (3064-325)

De Profile Design HSF Aerodrink 880 treedt in de voetsporen van de Aerodrink met vernieuwde functies.  Dit Front-end drinksysteem is eenvoudig te monteren tussen de aerobars, zodat je niet van je aeropositie hoeft af te wijken om je vocht op peil te houden.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€76,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem zwart 11% Korting Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem zwart (3064-284)

Het Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen. Bovendien is de vorm van de bidon zo ontworpen dat hij de kooi aan de wind onttrekt. We hebben er alles aan gedaan om de voorkant zo klein mogelijk te houden, zodat er geen luchtweerstand ontstaat.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

€119,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Profile Design FC25 drinksysteem wit 18% Korting Profile Design FC25 drinksysteem wit (3590-385)

Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem wit heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€122,95

€99,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Profile Design HSF Aeroflow 900ml 12% Korting Profile Design HSF Aeroflow 900ml (3064395)

De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren. Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€155,-

€134,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade Road drinksysteem zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.