
Met de XLAB Hydroblade Road blijf je gehydrateerd zonder afleiding, ontworpen voor handsfree drinken tijdens het fietsen.
Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om eenvoudig te drinken en bij te vullen, zonder je focus van de weg te verliezen.
Met de Hydroblade ben je altijd verzekerd van een soepele, efficiënte en aerodynamische manier om gehydrateerd te blijven tijdens het fietsen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Handsfree hydratatie – Drink gemakkelijk via de rietje met bijtventiel, zodat je volledig gefocust blijft op de weg.
-Innovatieve ClickCover – De gripvaste trekflap maakt openen eenvoudig. Vul snel bij via de Split Cap, ideaal voor snelle navullingen zonder morsen.
-Geavanceerd bijtventiel – Vermindert luchtinname om een opgeblazen gevoel te voorkomen en zorgt voor een soepele drinkervaring.
-Stabiel ontwerp – Dankzij de platte onderkant blijft de fles rechtop staan op een tafel of aanrecht wanneer gevuld.
-Binnen 5 minuten gemonteerd – Inclusief universele nylon composiethouder, siliconen band en 4 bevestigingsbouten voor stevige montage.
-Past op vrijwel elke fiets – Geschikt voor sturen met een standaard 31.8 mm diameter.
-Veilig en stabiel – De vier-boutsbevestiging met anti-tril Loctite voorkomt verschuiven, rammelen of losraken.
-Gestroomlijnd ontwerp – Geoptimaliseerd met Computational Fluid Dynamics (CFD) om luchtweerstand te minimaliseren.
-Ingebouwde luchtstroomgeleiders – Verminderen extra weerstand en verbeteren de aerodynamica.
Compatibiliteit en specificaties:
-Geschikt voor alle weg-, gravel- en offroad-oppervlakken
-Capaciteit: 828 ml (28 oz)
-Kleuren: Zwart of Transparant
-Gewicht: 285 gram (leeg)
-Materiaal fles: HDPE-voedselveilig BPA-vrij plastic (Conform EU No 10/2011, FDA 21 CFR 177.1520)
-Hydroblade Mount & Deksel: Nylon composiet
Inclusief:
-Hydroblade fles met bijtventiel en spatwaterdicht deksel
-Navuldop voor snelle en gemakkelijke hervulling
-Hydroblade Universele Mount met siliconen retentieband en 4 bevestigingsbouten
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Torpedo Bidonhouder Carbon is een eersteklas bidonhouder van hoge kwaliteit die rechtstreeks op uw clip-on aero bars kan worden bevestigd, zodat u uw hydratatie en navigatie direct op uw stangen gemonteerd zit terwijl u zich in uw aero-positie bevindt. Xlab is gespecialiseerd in het maken van accessoires van topklasse om uw prestaties op de fiets direct te verbeteren.
(incl. BTW)
De Profile design HSA 800 EVO is een verbeterde versie van de HSF AERO HC 800, met een geoptimaliseerde Garmin-montage en een verfijnd achterdekselmechanisme. Dit systeem biedt alle essentiële functies voor een aerobar-drinksysteem, aangevuld met premium verbeteringen voor maximaal gebruiksgemak en prestaties. Daarnaast heeft de houder een licht verlaagde V-vorm, zodat de bidon goed gepositioneerd blijft tussen de aerobar-extensions en niet interfereert met een smalle armpositie. De montagebeugel is offset, waardoor de bidon verder naar achteren geplaatst kan worden. Dit voorkomt dat de bidon te ver naar voren komt en moeilijk bereikbaar wordt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
Het Xlab rietje voor de torpedo zorgt alleen voor vloeistofopname, geen luchtopname die een opgeblazen gevoel veroorzaakt. De bijtklep houdt de vloeistof bovenin het rietje om sneller te kunnen drinken. Aansluiting: 11" slang met bijtventiel.
(incl. BTW)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren.
€155,-
€134,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 zwart LITE biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is.
Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon.
Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 rood biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is.
Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon.
Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word INCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade Road drinksysteem zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.