19% Korting
Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken.
Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie.
Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen.
Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.
€199,95
€161,95Je bespaart €38,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52
(2929055201)
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
€74,95
€66,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Ergo Injected Armsteun set
(3064-194)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
11% Korting
Profile Design Ergo/Race Ultra Pad 10mm
(3064-313)
De Profile Design Ergo/Race Ultra Pads zijn verkrijgbaar in twee diktes, 5 mm en 10 mm, zodat rijders de diameter kunnen afstellen voor een goede pasvorm. huidige aerobars en eerdere modellen die de F19, F22 of F35 armsteunen gebruikten.
€42,95
€37,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055801-BHB-58)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Profile Design T2 Wing opzetstuur
(PDT2WING)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
8% Korting
Profile Design Neosonic bracket kit
(3064311)
De Profile Design Neosonic bracket kit biedt onze nieuwe generatie pasvormen met een grote offset voor een reeks toepassingen. Deze beugel is ontworpen om rijders de mogelijkheid te bieden de armsteunen ver achter de basebar te plaatsen om een compacte positie aan te nemen. Zeer geschikt voor gebruik met weg- en gravelfietsen om een comfortabele aeropositie mogelijk te maken zonder het zadel te verplaatsen.
€114,95
€104,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.