19% Korting
Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken.
Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie.
Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen.
Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.
€199,95
€161,95Je bespaart €38,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
12% Korting
Profile Design Ergo+/Race+ Pad 10mm
(3064-355)
De Profile Design Ergo+/Race+ Pad 10mm heeft een nieuw oppervlakontwerp dat de grip in warme omstandigheden verbetert en een verbeterde duurzaamheid biedt. Merk op dat beide kussentjes specifiek zijn voor de plus serie armsteunen die 124 mm lang zijn.
€47,95
€41,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Ergo Injected Armsteun set
(3064-194)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Profile Design T2 Wing opzetstuur
(PDT2WING)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
5% Korting
Profile Design Subsonic bracket kit
(3064191)
De Profile Design Subsonic bracket kit is gesmeed tot een slank ontwerp met een lage stapel. De stack is aanzienlijk lager dan bij de rest van het Sonic-assortiment, terwijl het bereik van de extensies en de breedte-instellingen behouden blijven. Het is compatibel met een 31,8mm basebar, onze riser kits en 22,2mm extensies in aluminium en carbon.
€169,95
€159,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
12% Korting
Profile Design hsc 250
(3064408)
Ontdek de Profile Design HSC 250 Aerodynamische Top Tube Hydratatieoplossing. De Profile Design HSC 250 is een innovatieve 250 ml bidon, speciaal ontworpen voor montage op de bovenbuis van je fiets. Dit systeem is ideaal voor atleten die vloeibare voeding gebruiken tijdens races of trainingen, en biedt een perfecte balans tussen hydratatie en energietoevoer zonder aerodynamisch nadeel.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
10% Korting
BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52
(2929055201)
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
€74,95
€66,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.