Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart  3064-185 16% Korting

Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart

3064-185 | Schrijf de eerste review! 37200 37200 723660006983

Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken.

Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie.

Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen.

Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.


Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

166,95 €166,95

Je bespaart €33,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • 2 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Kleur Zwart
  • Materiaal Aluminium
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • 2 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Prof. Neosonic/Ergo+/52GMR Aerobar 340mm 10% Korting Profile Design Prof. Neosonic/Ergo+/52GMR Aerobar 340mm (3064403)

De Profile Design Neosonic / Ergo+ / 52GMR Aerobar biedt een innovatieve combinatie van comfort en veelzijdigheid, ideaal voor fietsers die hun prestaties willen verbeteren zonder in te leveren op gemak. Deze aerobar is perfect voor gebruik op racefietsen, gravelbikes en bikepacking-avonturen. Dankzij het slimme ontwerp van de Neosonic-bracket blijven de handvatten en shifters goed bereikbaar, terwijl de aerobar toch een lage en aerodynamische positie mogelijk maakt. De Neosonic / Ergo+ / 52GMR Aerobar is ideaal voor fietsers die een comfortabele en flexibele aeropositie willen toevoegen aan hun racefiets, gravelbike of bikepacking-opstelling. Dankzij de geavanceerde aanpassingsmogelijkheden en de mogelijkheid om accessoires te monteren, is deze aerobar perfect voor lange ritten en avontuurlijke tochten.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€240,-

€215,95

  Je bespaart €24,05 (incl. BTW)

Profile Design Supersonic Ergo+ 50SLC carbon opzetstuur zwart 14% Korting Profile Design Supersonic Ergo+ 50SLC carbon opzetstuur zwart (3064-344)

De Profile Design Supersonic Ergo+ 50 SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo+ armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen toevoegt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€314,95

€269,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Profile Design Canta SS racestuur 10% Korting Profile Design Canta SS racestuur (3064-044)

Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€269,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm (2929056001-BHB-60)

De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€85,95

€76,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Profile Design aerobar armrest pad wegde 15° 11% Korting Profile Design aerobar armrest pad wegde 15° (3064353)

Ontdek de Profile Design Aerobar Armrest Pad Wedge 15° Maximale Comfort en Aanpasbaarheid. De Profile Design Aerobar Armrest Pad Wedge 15° biedt een verfijnde pasvorm en meer comfort voor triatleten en tijdritrijders. Niet alle aerobars bieden de mogelijkheid om de armsteunen te kantelen, en daarom is deze wedge ontworpen om de armsteunen met 15° te kantelen. Dit zorgt voor een ergonomischere rijpositie, waardoor je langer en efficiënter kunt presteren.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€64,-

€56,95

  Je bespaart €7,05 (incl. BTW)

BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055801-BHB-58)

De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.