10% Korting
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm.
Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst.
Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design T2 Wing opzetstuur
(PDT2WING)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
Profile Design Sonic bracket kit
(3064-190)
De Profile Design Sonic bracket kit biedt een solide, gebruiksvriendelijke constructie samen met een toonaangevend bereik. Het is ook compatibel met de riser kits van Profile Design. De beugel is ontworpen voor 31,8mm stuur en 22,2mm extensies in aluminium of carbon.
(incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aerocomfort zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055901-BHB-59)
De BBB stuur road Aerocomfort is ontworpen om je te helpen zelfs de zwaarste tegenwind met gemak te trotseren. Met dit opzetstuur bevestigd aan je fiets, geniet je van een comfortabele en aerodynamische rijpositie. Dankzij de verstelbare armsteunen en de comfortabele vorm kun je het stuur precies afstemmen op jouw persoonlijke voorkeur. Zo ben je altijd klaar om de wind te overwinnen! AeroComfort opzetstuur: Voor de meest winderige dagen.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Ergo Injected Armsteun set
(3064-194)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
5% Korting
Profile Design Subsonic bracket kit
(3064191)
De Profile Design Subsonic bracket kit is gesmeed tot een slank ontwerp met een lage stapel. De stack is aanzienlijk lager dan bij de rest van het Sonic-assortiment, terwijl het bereik van de extensies en de breedte-instellingen behouden blijven. Het is compatibel met een 31,8mm basebar, onze riser kits en 22,2mm extensies in aluminium en carbon.
€169,95
€159,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
8% Korting
Profile Design Sonic/Ergo/39a Aerobar
(3064382)
De Profile Design Sonic/Ergo/39a Aerobar biedt een uitgebreid pasbereik, een laag gewicht en eenvoudige afstelling in combinatie met een minimaal frontaal oppervlak. Door dit te combineren met de Ergo-armsteun ontstaat een aerobar die de meeste rijders zal helpen om hun positie te optimaliseren voor zowel snelheid als comfort. De extensies uit de A-Serie stellen de rijder en bikefitter nu in staat om de polshoek fijn af te stellen zonder andere aspecten van de pasvorm te veranderen. De afmetingen zijn geoptimaliseerd voor gebruik met onze plus serie armsteunen.
€169,95
€154,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Canta SS racestuur
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.