
De Profile Design F-19 Armsteun set heeft een antibacteriele Lycrahoes.
De anatomisch gevormde medium-harde pads hebben ventilatiekanalen voor koeling.
Getextureerde afwerking voorkomt uitglijden en vergrendelt u in de aerodynamische positie.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Profile Design Legacy II opzetstuur Beschikt over een speciale klemconstructie waardoor hij met of zonder armsteunen kan wordern gebruikt De positie van de armsteunen en de in S-vorm gebogen beugels zorgen voor een perfecte balans van ergonomie en prestatie. De Legacy II is ideaal voor tijdritten en triatlon, de uitstekende ergonomie maakt het opzetstuur perfect voor iedereen die een agressieve, aerodynamische positie zoekt zonder veel comfort te verliezen. Door het lage gewicht is dit opzetstuur op prima geschikt voor evenement waar ook in geklommen moet worden.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Profile Design Neosonic / Ergo+ / 52GMR Aerobar biedt een innovatieve combinatie van comfort en veelzijdigheid, ideaal voor fietsers die hun prestaties willen verbeteren zonder in te leveren op gemak. Deze aerobar is perfect voor gebruik op racefietsen, gravelbikes en bikepacking-avonturen. Dankzij het slimme ontwerp van de Neosonic-bracket blijven de handvatten en shifters goed bereikbaar, terwijl de aerobar toch een lage en aerodynamische positie mogelijk maakt. De Neosonic / Ergo+ / 52GMR Aerobar is ideaal voor fietsers die een comfortabele en flexibele aeropositie willen toevoegen aan hun racefiets, gravelbike of bikepacking-opstelling. Dankzij de geavanceerde aanpassingsmogelijkheden en de mogelijkheid om accessoires te monteren, is deze aerobar perfect voor lange ritten en avontuurlijke tochten.
€240,-
€204,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
Ontdek de Profile Design Aerobar Armrest Pad Wedge 15° Maximale Comfort en Aanpasbaarheid. De Profile Design Aerobar Armrest Pad Wedge 15° biedt een verfijnde pasvorm en meer comfort voor triatleten en tijdritrijders. Niet alle aerobars bieden de mogelijkheid om de armsteunen te kantelen, en daarom is deze wedge ontworpen om de armsteunen met 15° te kantelen. Dit zorgt voor een ergonomischere rijpositie, waardoor je langer en efficiënter kunt presteren.
€64,-
€56,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€54,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar biedt een geavanceerde oplossing voor fietsers die een lage en smalle positie willen bereiken zonder in te leveren op comfort en verstelbaarheid. Met de Race-armsteunen is deze setup perfect voor triatleten en tijdrijders die hun frontale weerstand minimaliseren en optimale snelheid willen behalen. Met de Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar kies je voor een uiterst aanpasbare, aerodynamische en ergonomische oplossing om je fietsprestaties naar een hoger niveau te tillen.
€260,-
€233,95Je bespaart €26,05 (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design F-19 Armsteun set
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.