
De Profile Design Sonic/Ergo/26a Aerobar biedt een uitgebreid pasbereik, een laag gewicht en eenvoudige afstelling in combinatie met een minimaal frontaal oppervlak.
Door dit te combineren met de Ergo-armsteun ontstaat een aerobar die de meeste rijders helpt om hun positie te optimaliseren voor zowel snelheid als comfort.
De verlengstukken uit de A-Serie stellen de rijder en bikefitter nu in staat om de polshoek fijn af te stellen zonder andere aspecten van de pasvorm te veranderen.
De afmetingen zijn geoptimaliseerd voor gebruik met onze plus serie armsteunen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken
- Constructie: Gelegerd
- Buitendiameter verlenging: 22.2mm
- Lengte verlenging: 400mm
- Verlenging Offset: 15mm
- Verlenging Rise: 85,9mm
- Leveringsomvang:
- 1x Profile Design Sonic/Ergo/26a Aerobar
- Aerodynamische Kamm-vormgeving bij de stijgsectie
- 26° bocht
Specificaties
- ERP Fedas productgroep: Aero-sturen
- FEDAS: 160212
- Diameter: 31,8
- Korte afstand/raft Legal: false
- Beschrijving artikel: Prof. Sonic/Ergo/26a Aerobar
- Seizoen: Het hele jaar door
- Nettogewicht: 0,78 kg
- Brutogewicht: 0,98 kg
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Profile Design Flip / Ergo / 52a Aerobar biedt een innovatieve combinatie van aerodynamische efficiëntie en ergonomisch comfort, ideaal voor triatleten en tijdrijders die hun prestaties willen optimaliseren. Met de Profile Design Flip / Ergo / 52a Aerobar profiteer je van een innovatieve, veelzijdige en aerodynamische oplossing die volledig instelbaar is voor een perfecte pasvorm en optimaal comfort op lange afstanden.
€215,-
€179,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
De Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar biedt een geavanceerde oplossing voor fietsers die een lage en smalle positie willen bereiken zonder in te leveren op comfort en verstelbaarheid. Met de Race-armsteunen is deze setup perfect voor triatleten en tijdrijders die hun frontale weerstand minimaliseren en optimale snelheid willen behalen. Met de Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar kies je voor een uiterst aanpasbare, aerodynamische en ergonomische oplossing om je fietsprestaties naar een hoger niveau te tillen.
€260,-
€233,95Je bespaart €26,05 (incl. BTW)
Ontdek de Profile Design HSC 250 Aerodynamische Top Tube Hydratatieoplossing. De Profile Design HSC 250 is een innovatieve 250 ml bidon, speciaal ontworpen voor montage op de bovenbuis van je fiets. Dit systeem is ideaal voor atleten die vloeibare voeding gebruiken tijdens races of trainingen, en biedt een perfecte balans tussen hydratatie en energietoevoer zonder aerodynamisch nadeel.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€54,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.
€85,95
€76,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Sonic/Ergo/26a Aerobar
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.