
Het Profile Design T4+ carbon opzetstuur zwart creeert een agressieve aerodynamische houding en is daarmee ideaal voor korte triatlon evenementen en tijdritten.
Gemaakt van Carbon fiber, dit heeft als voordeel dat de stijfheid van het stuur een stuk hoger is, wat de trildemping en het ergonomisch gevoel verbeterd.
De carbon extensions zijn ergonomisch ontworpen zodat de pols zo min mogelijk belast word, dit zorgt voor een goede balans tussen comfort en een race-ready positie.
Deze constructie van carbon zorgt ervoor dat het stuur minder vibreert waardoor je rit veel soepeler wordt.
Het T4+ is alles wat je als triatleet of tijdrijder wil.
€209,95
€189,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design T4+ carbon opzetstuur zwart
Eigenschappen:
- Anatomisch gevormd tijdritstuur
- De ruime S-vorm gebogen beugels zorgen voor minder druk op de pols
- Zeer lichtgewicht veelzijdig opzetstuur
- Ergonomisch gevormde handvatten
- De gestroomlijnde J5 armsteun bracket verminderd de luchtweerstand
- De armsteunklem is met een enkele bout in te stellen
- In lengte en breedte instelbare F40tt aluminium anatomische armsteunen
- Kan met of zonder armsteunen worden gebruikt
- Stuurklemming geschikt voor 26.0 en 31.8 mm sturen
- Stack hoogte: 55 – 125 mm
- Reach drop: -24 mm tot -92.2 mm
- Breedte: 155 mm tot 296mm
- instelbare lengte: 230-337mm
- Hoogte: 71mm
- Hoek handvat: 30-graden
- Materiaal: hoogwaardig carbon vezel
- Gewicht: 638
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Profile Design Flip / Ergo / 52a Aerobar biedt een innovatieve combinatie van aerodynamische efficiëntie en ergonomisch comfort, ideaal voor triatleten en tijdrijders die hun prestaties willen optimaliseren. Met de Profile Design Flip / Ergo / 52a Aerobar profiteer je van een innovatieve, veelzijdige en aerodynamische oplossing die volledig instelbaar is voor een perfecte pasvorm en optimaal comfort op lange afstanden.
€215,-
€179,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Profile Design Sonic bracket kit biedt een solide, gebruiksvriendelijke constructie samen met een toonaangevend bereik. Het is ook compatibel met de riser kits van Profile Design. De beugel is ontworpen voor 31,8mm stuur en 22,2mm extensies in aluminium of carbon.
(incl. BTW)
De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk. In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm. Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.
(incl. BTW)
De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.
€85,95
€76,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Profile Design Legacy II opzetstuur Beschikt over een speciale klemconstructie waardoor hij met of zonder armsteunen kan wordern gebruikt De positie van de armsteunen en de in S-vorm gebogen beugels zorgen voor een perfecte balans van ergonomie en prestatie. De Legacy II is ideaal voor tijdritten en triatlon, de uitstekende ergonomie maakt het opzetstuur perfect voor iedereen die een agressieve, aerodynamische positie zoekt zonder veel comfort te verliezen. Door het lage gewicht is dit opzetstuur op prima geschikt voor evenement waar ook in geklommen moet worden.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design T4+ carbon opzetstuur zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.