
De Assos hK.607_s5 knicker zwart dames is gebasseerd op een aantal duidelijke doelen: warmte, comfort en functie.
Het ontwerp bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces.
Deze 3/4 fietsbroek is verkrijgbaar met de FI.Lady S5 dameszeem, die zeer veel comfort biedt en daardoor ook geschikt is voor langere afstanden.
Gemaakt van RXQ, wat een zeer admend materiaal is met een laag volume en 4-way stretch, het biedt een comfortabele pasvorm en uitstekende thermische eigenschappen in koude weersomstandigheden.
Materiaalsamenstelling: 70% Polyamid, 16% Elasthan, 14% Polyester
€175,-
€162,95Je bespaart €12,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos hK.607_s5 knicker zwart dames
De Assos hK.607 is gebasseerd op een aantal duidelijke doelen: warmte, comfort en functie. Het ontwerp bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces.
Gebruik: Draag de tK.607 als de ideale warme fietsbroek voor het tussenseizoen, in de lente of herfst.
Constructie
De tot in de puntjes verfijnde hK.607 Lady is gebaseerd op de hL.607 Lady. Het maakt deel uit van de nieuwe generatie Campionissimo lijn. Het ontwerp bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces. Deze 3/4 fietsbroek is verkrijgbaar met de FI.Lady S5 dameszeem, die zeer veel comfort biedt en daardoor ook geschikt is voor langere afstanden.
Design
In het ontwerpproces zijn alle elementen van het product tot in de perfectie verenigd. Tijdens de ontwikkeling van de hK.607 Lady, definieerde ASSOS een aantal duidelijke doelen: warmte, comfort en functie. De hK.607 Lady vereiste zeven panelen, drie stoffen, twaalf componenten en nauwgezette aandacht voor detail. Het speciale ontwerp van de buik-en heupgebieden voorkomt druk op de gevoelige buik en geeft superieur comfort.
Voor het grootste deel is de hK.607 Lady gemaakt van een verbeterde versie van de legendarische ASSOS RX stof, die een aangenaam warme en zachte binnenkant heeft. De versie die hier gebruikt is, is een beetje robuuster en wordt gecombineerd met de gloednieuwe ASSOS RXQ stof, waarvan de innerlijke structuur 3D air-kanalen bevat voor betere thermische eigenschappen.
Campionissimo AEPD
De hK.607 Lady is op maat gemaakt om perfect te passen op het vrouwelijk lichaam in fietshouding. Een bijzonder ingenieus detail is de kniezone: het plooien in dit kritieke gebied is geminimaliseerd, waardoor de wrijving en huidirritatie, die kan worden veroorzaakt door fietsbewegingen, tot een minimum wordt teruggebracht.
Stof:
De gloednieuwe RXQ stof is gebaseerd op de legendarische Assos RX stof. RXQ is een ademend materiaal met een laag volume en 4-way stretch. Het biedt een comfortabele pasvorm en uitstekende thermische eigenschappen in koude weersomstandigheden. Het unieke van RXQ ligt in zijn opgeruwde, fleece-achtige binnenvoering dat 3D luchtkanalen creëert, waardoor er een micro luchtkussen dicht bij je lichaam onstaat. Lucht is een isolator en als een materiaal met air-trapping structuur jouw lichaam omgeeft, geniet je van uitstekende thermische eigenschappen in combinatie met een laag volume. RXQ biedt een verbeterd push-pull effect en houdt je lichaamstemperatuur stabiel. De oppervlakte textuur verbetert ook de luchtcirculatie.
Specificaties:
- De hK.607 Lady is gebaseerd op de Assos hL.607 Lady
- Voorzien van Assos FI.Lady_S5 zeem
- Biedt warmte, comfort en functionaliteit
- Gemaakt uit zeven panelen, drie stoffen, twaalf onderdelen en met nauwgezette aandacht voor detail.
- Het speciale ontwerp van de buik en heup gebieden voorkomt druk op gevoelige buiken en biedt daarmee superieur comfort
- Het merendeel van het gebruikte materiaal is een verbeterde versie van assos's legendarische RX stof, die een aangenaam warme en zachte binnenkant heeft.
- De versie die hier gebruikt is, is wat robuuster en wordt gecombineerd met de gloednieuwe RXQ stof waarvan de innerlijke structuur 3D-air kanalen bevat dat betere thermische eigenschappen biedt
- De hK.607 Lady is op maat gemaakt om perfect om het vrouwelijk lichaam te passen als ze in de fietshouding zit
- Knie plooien zijn geminimaliseerd waardoor het wrijving en irritatie van de huid vermindert dat kan worden veroorzaakt door fietsbewegingen
Materiaalsamenstelling: 70% Polyamid, 16% Elasthan, 14% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos UMA GT winter bib tights C2 is ontworpen met flexibele isolatie en het kenmerkende UMA Insert. Dit zorgt voor comfortabele ondersteuning in uitdagende winterse omstandigheden.
€474,95
€399,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
De Craft Urban Rain Pants is een moderne regenbroek die voor 100% waterdicht is door de getapete naden. De Urban Rain collectie is ontworpen met het idee van natte trottoirs die onder zachte straatverlichting schitteren en vermengt de glanzende en matte stoffen voor een echte stedelijke look.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Sportfull Total Comfort fietsbroek keert terug in een vernieuwde winterversie. Met nieuwe verbeterde details zoals de reflecterende elementen aan de beenuiteinden en de slabberbanden die het gebruik door ruiters van verschillende hoogtes mogelijk maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz lumen fietsbroek lang is dé perfecte fietslegging voor wie in koude en winderige omstandigheden comfortabel wil blijven rijden. Met een wind- en waterdichte voorkant en een thermisch isolerende, zachte achterkant, biedt deze legging ultieme bescherming tegen de elementen. Gemaakt van elastische materialen voor een uitstekende pasvorm en bewegingsvrijheid, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen. De reflecterende details zorgen bovendien voor extra zichtbaarheid in het donker, terwijl de Infinity C3-zeem een ongekend zitcomfort biedt, zelfs tijdens lange ritten.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT thermo regen fietsbroek is ideaal om te dragen tijdens trainingen in alle weeromstandigheden. De broek beschermt u niet alleen tegen regen, maar zorgt er ook voor dat u het niet koud krijgt en uw benen warm blijven. Zonder afbreuk te doen aan het comfort van de broek, biedt deze bescherming tegen alle weeromstandigheden door de praktische knickers lengte. Of het nu stormt, regent of zelfs sneeuwt, met deze regenbroek bent u altijd goed beschermt!
€259,95
€164,95Je bespaart €95,- (incl. BTW)
De Craft Essence bib knickers black men is met zijn drie kwart lengte ideaal om te dragen tijdens de overgangsperiodes in de lente en de herfst. Door zijn lengte houd hij de benen tot aan de kuiten aangenaam warm. De bretels van mesh stof houden de broek goed op zijn plaats en zorgen voor een goede luchtdoorstroming. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De broekspijpen zijn aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, die de broek heel de rit op zijn plaats houdt.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos hK.607_s5 knicker zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.