Assos hL.607_s5 fietsbroek zwart dames  AS121414412 Uitverkoop

Assos hL.607_s5 fietsbroek zwart dames

AS121414412 | Schrijf de eerste review! 17809 17809 1214144120015

De Assos hL.607_s5 fietsbroek zwart dames is gebaseerd op een aantal duidelijke doelen: warmte, comfort en functie. Gemaakt als warme winterborek in de herst of begin winter.

Het ontwerp bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces.

Deze lange fietsbroek is verkrijgbaar met de FI.Lady S5 dameszeem, die zeer veel comfort biedt en daardoor ook geschikt is voor langere afstanden.

Gemaakt van RXQ, wat een zeer admend materiaal is met een laag volume en 4-way stretch, het biedt een comfortabele pasvorm en uitstekende thermische eigenschappen in koude weersomstandigheden.

Materiaalsamenstelling: 70% Polyamid, 16% Elasthan, 14% Polyester


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€195,70

144,95 €144,95

Je bespaart €50,75 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos hL.607_s5 fietsbroek zwart dames

De Assos hL.607 is gebaseerd op een aantal duidelijke doelen: warmte, comfort en functie. Het ontwerp bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces.

Gebruik: Draag de hL.607 Lady als warme winterbroek in de herfst of begin winter.

Constructie:
De tot in de puntjes verfijnde hL.607 Lady is gebaseerd op de LL.607 Lady. Het maakt deel uit van de nieuwe generatie Campionissimo lijn. Het ontwerp bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces. Deze lange fietsbroek is verkrijgbaar met FI.Lady_S5 dameszeem, die zeer veel comfort biedt en daardoor ook geschikt is voor langere afstanden.

Design:
In het ontwerpproces zijn alle elementen van het product tot in de perfectie verenigd. Tijdens de ontwikkeling van de hL.607 Lady, definieerde ASSOS een aantal duidelijke doelen: warmte, comfort en functie. De hL.607 Lady vereiste zeven panelen, drie stoffen, twaalf componenten en nauwgezette aandacht voor detail. Het speciale ontwerp van de buik-en heupgebieden voorkomt druk op de gevoelige buik en geeft superieur comfort.
Voor het grootste deel is de hL.607 Lady gemaakt van een verbeterde versie van de legendarische ASSOS RX stof, die een aangenaam warme en zachte binnenkant heeft. De versie die hier gebruikt is, is een beetje robuuster en wordt gecombineerd met de gloednieuwe ASSOS RXQ stof, waarvan de innerlijke structuur 3D air-kanalen bevat voor betere thermische eigenschappen.

Campionissimo AEPD:
De hL.607 Lady is op maat gemaakt om perfect te passen op het vrouwelijk lichaam in fietshouding. Een bijzonder ingenieus detail is de kniezone: het plooien in dit kritieke gebied is geminimaliseerd, waardoor de wrijving en huidirritatie, die kan worden veroorzaakt door fietsbewegingen, tot een minimum wordt teruggebracht.

Stof:
De gloednieuwe RXQ stof is gebaseerd op de legendarische Assos RX stof. RXQ is een ademend materiaal met een laag volume en 4-way stretch. Het biedt een comfortabele pasvorm en uitstekende thermische eigenschappen in koude weersomstandigheden. Het unieke van RXQ ligt in zijn opgeruwde, fleece-achtige binnenvoering dat 3D luchtkanalen creëert, waardoor er een micro luchtkussen dicht bij je lichaam onstaat. Lucht is een isolator en als een materiaal met air-trapping structuur jouw lichaam omgeeft, geniet je van uitstekende thermische eigenschappen in combinatie met een laag volume. RXQ biedt een verbeterd push-pull effect en houdt je lichaamstemperatuur stabiel. De oppervlakte textuur verbetert ook de luchtcirculatie.

Specificaties:
- De hL.607 Lady is gebaseerd op de Assos hL.607 Lady
- Voorzien van Assos FI.Lady_S5 zeem
- Biedt warmte, comfort en functionaliteit
- Gemaakt uit zeven panelen, drie stoffen, twaalf onderdelen en met nauwgezette aandacht voor detail.
- Het speciale ontwerp van de buik en heup gebieden voorkomt druk op gevoelige buiken en biedt daarmee superieur comfort
- Het merendeel van het gebruikte materiaal is een verbeterde versie van assos's legendarische RX stof, die een aangenaam warme en zachte binnenkant heeft.
- De versie die hier gebruikt is, is wat robuuster en wordt gecombineerd met de gloednieuwe RXQ stof waarvan de innerlijke structuur 3D-air kanalen bevat dat betere thermische eigenschappen biedt
- De hL.607 Lady is op maat gemaakt om perfect om het vrouwelijk lichaam te passen als ze in de fietshouding zit
- Knie plooien zijn geminimaliseerd waardoor het wrijving en irritatie van de huid vermindert dat kan worden veroorzaakt door fietsbewegingen

Materiaalsamenstelling: 70% Polyamid, 16% Elasthan, 14% Polyester

Specificaties
  • Merken Assos
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  •   Zonder bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Absolute 7.0 bibtight green gables dames Gobik Absolute 7.0 bibtight green gables dames (10-02-107-006)

De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€154,95

 (incl. BTW)

Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight zwart heren 50% Korting Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight zwart heren (1911184-999851)

De Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight is een warme fietsbroek met reflecterende details voor intensieve ritten tijdens de koudere dagen zoals inde hersft of de winter. Deze technisch geavanceerde feitsbroek is gemaakt van een gerecyclede, functionele stof met geborstelde binnenkant en veel stretch voor optimale isolatie en bewegingsvrijheid. Bovendien is het bovenste gedeelte gemaakt van een mesh stof om de ventilatie te verbeteren en vocht en overmatige warmte van het lichaam af te voeren. Ook heeft de broek een C2-Zeem voor extra comfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€74,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight zwart heren 40% Korting Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight zwart heren (1911192-999000)

De Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight is een winddichte en waterafstotende fietsbroek met geborstelde binnenkant die veel warmte, bescherming tegen weersinvloeden en comfort biedt tijdens intensieve en lange ritten in koude winteromstandigheden. Deze pro-grade fietsbroek is gemaakt van een zeer functionele en elastische stof met 4-way stretch voor een uitstekende pasvorm en optimale bewegingsvrijheid. Daarnaast is de fietsbroek voorzien van Infinity C1 Pad voor optimale prestaties en comfort, een fietsbroek met lasergesneden gaten voor verbeterde ventilatie, ritsen aan de beenuiteinden en reflecterende details.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Gobik Absolute 7.0 bibtight evergreen dames Gobik Absolute 7.0 bibtight evergreen dames (10-02-107-004)

De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€154,95

 (incl. BTW)

Gobik Limited 7.0 bibtight zwart heren Gobik Limited 7.0 bibtight zwart heren (10-02-109-001)

De Gobik Limited 7.0 bibtight biedt uitstekende thermische comfort voor koude winterdagen, ideaal voor regelmatige ritten en trainingen in lage temperaturen. Deze bibtight biedt warmte en comfort met minder spiercompressie, zonder in te leveren op prestaties tijdens lange ritten. De dubbele DUAL-SHIELD-stofpanelen zorgen voor extra bescherming bij zeer lage temperaturen, en de vernieuwde bretels zijn breder, lichter en beter ademend voor maximaal draagcomfort.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€114,95

 (incl. BTW)

Castelli Entrata fietsbroek Belgisch blauw heren 27% Korting Castelli Entrata fietsbroek Belgisch blauw heren (4520524-424)

De Castelli Entrata fietsbroek is voorzien van een zachte zeem, een beperkt naadpatroon en is gemaakt van kwaliteitsstoffen. Dit zorgt voor een comfortabel en warm gevoel tijdens alle - behalve de koudste - dagen. U gaat de extra warmte en flexibileit waarderen als u gaat fietsen tijdens droge en niet te kouden weer omstandigheden.

Dit is alles wat je nodig hebt voor een comfortabele - droge - winterse rit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€79,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos hL.607_s5 fietsbroek zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.