De Castelli Entrata wind fietsbroek is precies wat je zoekt als gewoon de maximale warmte wilt.
De voorkant van de Entrata is volledig voorzien van fleece met een ondersteuning van een AirFlex winddichte stof.
Met de Nano Flex 3G stof aan de achterkant heeft u geen last van water wat opspat vanaf de weg.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Airflex Thermo stof op de frontpanelen voor een maximale bewegingsvrijheid en totale winddichtheid
- De rug is voorzien van Nano Flex 3G spatwaterdichte stof met maximale warmte
- Kiss Air2 zeem voor extra comfort tijdens lange afstanden
- Platte naden
- Reflecterende Castelli-logo's op het bovenbeen
- YKK Camlock ritsen aan de enkels met reflectie
- Temperatuurbereik: -2 - 6 C
- Gewicht: 319 gram (maat L)
Materiaal:
Hoofdmateriaal: 78% polyester, 22% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Assos UMA GT summer C2 fietsbroek driekwart zonder bretels zwart dames
(12.12.247.18)
De nieuwe Assos UMA GT summer C2 fietsbroek driekwart zonder bretels beschikt over de nieuwe hipClick constructie en geeft de UMA GT Summer Knickers de stabiele, stabiliserende pasvorm van een koersbroek. Maar dan zonder het gedoe met lagen en het ongemak van koersbanden. Deze fietsbroek is gemaakt voor lange ritten in warme omstandigheden, met lichte compressie, bescherming tegen UV-straling en vochtregulatie onder de knieën. De voorgevormde panelen en de hoge rekbaarheid vormen zich naar de benen zonder de pedaalslag te belemmeren en de vernieuwde UMA GT C2 zeem verhoogt het duurcomfort met demping voor een rechtere, minder agressieve fietshouding.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Gobik Absolute 7.0 bibtight neptune dames
(10-02-107-003)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
(incl. BTW)
Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames
(4522550-181)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.
De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.
Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.
Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.
De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.
De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.
De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
25% Korting
Craft ADV Bike Subzinsul Bibtight zwart dames
(1913657-999000)
De Craft ADV Bike Subzinsul Bibtight is een warme fietsbroek die is gemaakt voor intensieve ritten in koude winterse omstandigheden.
Deze technisch geavanceerde biblegging is voorzien van dubbele stoflagen aan de voorkant en een geborstelde binnenkant voor uitstekende warmte en comfort tijdens trainingen op ijzige winterdagen.
De koersbroek heeft ook een mesh biboplossing voor efficiënte ventilatie, een ritssluiting aan de broekspijpen voor eenvoudig aan- en uittrekken, reflecterende details en C2 Pad Women voor optimaal comfort tijdens lange ritten.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
11% Korting
Assos UMA GT summer half tights fietsbroek zwart dames
(12.14.256.18)
Deze Assos UMA GT summer half tights fietsbroek is ontworpen omdat er steeds meer vraag kwam naar een lichtgewicht en goed ademende broek met lange pijpen. Een broek om te dragen in de zomer maar die dan ook wat extra bescherming biedt. De fietsbroek is geïnspireerd op de UMA GT shorts en heeft een strakke zomerse look gekregen zonder dat hiervoor ingeboet is op comfort en bewegingsvrijheid. Gemaakt van Assos eigen Type.439 Diadema stof die de broek van lichte compressie voorziet.
€169,95
€149,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Castelli Espresso bibtight dark night shade dames
(4524546-513)
Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Entrata wind fietsbroek zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.