Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten.
De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers.
We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt.
De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten.
De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De bretels van stretch mesh zorgen voor ventilatie en houden alles op zijn plek zonder dat je oververhit raakt. De enkelconstructie is zonder rits om irritatie te voorkomen en om het volume te verminderen, vooral wanneer je overschoenen draagt. Het reflecterende tabje aan de achterkant van de benen verhoogt je zichtbaarheid in donkere omstandigheden. Alles aan deze bibtight is ontworpen om je deze winter warm en comfortabel te houden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames
(4522550-181)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.
De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.
Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.
Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.
De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.
De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.
De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek lang dark gray dames
(4520563-030)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten.
Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof.
De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof.
Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
18% Korting
Gobik Absolute 7.0 bibtight ultrablue heren
(10-02-106-010)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
€149,95
€121,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Assos TACTICA Thermo Pants T5 fietsbroek zwart heren
(51.14.146.18)
De Assos TACTICA Thermo Pants T5 bieden veelzijdige bescherming in koude en wisselende omstandigheden. Dankzij de lichte constructie en het ademende RX EVO-textiel zijn ze ideaal voor zowel intensieve trainingen als ontspannen ritten. Met de full-length breakaway zippers trek je ze eenvoudig uit zonder je schoenen uit te doen. Een geïntegreerde ritszak en reflecterende details zorgen voor gemak en veiligheid onderweg.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Velocissima Thermal fietsbroek lang black/hibiscus dames
(4522551-181)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de perfecte keuze voor frisse tot matig koude dagen op de fiets. De zachte Thermoflex-stof met fleecevoering houdt je warm en biedt ultiem comfort tijdens elke rit. De KISS Air2 Donna-zeem zorgt voor aangename ondersteuning bij middellange afstanden. Met reflecterende details en handige enkelritsen is deze bibtight zowel praktisch als stijlvol. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
22% Korting
Craft Core Bike Subz wind fietsbroek zwart heren
(1911176-999000)
De Craft Core Bike Subz wind fietsbroek is een warme tights met een wind- en waterdichte voorkant. De binnenkant van de fietsbroek is geborsteld. De broek is gebouwd om optimaal comfort te bieden tijdens ritten in koude en winderige omstandigheden. De fietsbroek is gemaakt van elastische stoffen voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid en voorzien van Infinity C3 Pad voor een soepele dag in het zadel. Okk beschikt de broek over reflecterende prints, zodat je extra zichtbaar bent tijdens de schemring of de latere uurtjes in de winter.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Espresso bibtight dark belgian blue heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.