
Het Castelli Evoluzione W knicker zwart/wit dames 15082-101 staat voor een doorbraak in comfort en prestatie.
Deze fietsbroek maakt gebruik van ProDry 2Strati stof dat een zeer goede vochtregulatie heeft.
Met de 8-delige, op maat gemaakte panelen zorgt deze Evoluzione fietsbroek voor een goede pasvorm.
De volledig nieuw ontwopren damis-specifiek KISS3 Air zeem zorgt voor zeer veel zitcomfort en is zeer luchtdoorlatend.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Evoluzione W knicker zwart/wit dames 15082-101
Het Castelli Evoluzione W short staat voor een doorbraak in comfort en prestatie. Deze fietsbroek maakt gebruik van ProDry 2Strati stof dat een zeer goede vochtregulatie heeft. Met de 8-delige, op maat gemaakte panelen zorgt deze Evoluzione fietsbroek voor een goede pasvorm. De volledig nieuw ontworpen damis-specifiek KISS3 air zeem zorgt voor zeer veel zitcomfort en is zeer luchtdoorlatend.
Eigenschappen:
- Technische doorbraak in comfort en prestaties
- Nieuwe ProDry 2Strati stof zorgt voor een uitzonderlijke vochtregulatie
- 8-panel anatomische bouw
- Nieuwe Kiss3 zeem voor goede bescherming en goed comfort
- Innovatieve InMold siliconen leg-gripper met een zeer mooie afronding
- Maten: S-XL
- Gewicht: 158 g (small)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 is de nieuwe evolutie als het aan komt op “totaal comfort” voor winterkoersbroeken. Deze fietsbroek is verbeterd met meer isolatie en voorzien van een dikkere zeem. Het nieuwe RX EVO Plus-textiel is het meest isolerende van de RX EVO-familie. Door de toevoeging van de isolerende kwaliteiten van RX EVO Plus-textiel, bent u beter bestand tegen de koude weer omstandigheden dan met het vorige model. Zelfs met het slechtste winter weer! Het verschil met de ULTRAZ-counterpart is beperkt zonder risico op oververhitting. Door het nieuwe materiaal ademt de fietsbroek goed om een warm, droog microklimaat te behouden. Daarnaast is het inzetstuk ook vernieuwd, met 2 mm meer zacht comfort is deze geschikt voor lange ritten dat de vorm bewaart of basiskilometers opbouwt voor het komende seizoen.
€239,95
€194,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten.
Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof.
De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof.
Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
(incl. BTW)
Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
Ervaar de kracht van de winter met de ASSOS Mille GT Eisenherz Ultra winter fietsbroek lang. Deze koersbroek biedt de perfecte mix van wind- en waterafstotende bescherming met een warme isolatie, speciaal ontwikkeld voor de veeleisende wintertrainingen. De kern van deze winterbroek is het thermoregulerende en ademende RX EXTREME-materiaal, dat strategisch is bedekt met weerbestendige SPHERE ULTRA softshell op de kritieke gebieden aan de voorkant.
€349,95
€299,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Craft Ideal wind bibtight fietsbroek zwart dames is gemaakt voor de fietsers die ook graag bij slecht weer op de fiets stappen. Het drielaags materiaal aan de voorkant van de broek beschermt je tegen wind en water. De binnenkant is licht geborsteld en leid het vocht goed naar buiten. Daardoor blijft je lichaam beschermd en kun je zelf echt tot het gaatje gaan. De C3 Infinity zeem heeft een dames pasvorm met 4-way stretch, die elke beweging ondersteunt.
€129,95
€98,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Evoluzione W knicker zwart/wit dames 15082-101
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.