Castelli Sorpasso 2 bibtight zwart/blauw heren  17516-186 Uitverkoop

Castelli Sorpasso 2 bibtight zwart/blauw heren

17516-186 | Schrijf de eerste review! 34261 34261 8055688541583

De Castelli Sorpasso 2 bibtight zwart/blauw heren is de beste winter tight vanwege het uitzonderlijke comfort en de uitstekende pasvorm.

Beide eigenschappen komen voort uit de combinatie van Thermoflex Core2 stof en standaard fleece thermoflex.

De Core2 stof is gemaakt met polyester garen aan de binnenkant en een nylon buitenkant, wat samen zorgt voor uitstekende isolatie bij koude temperaturen.

Deze stof biedt bescherming tegen de wind en de Thermoflex stof biedt bovendien elastisiteit.

Het totale effect is een tight die optimale compressie biedt en met je mee lijkt te bewegen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€169,95

100 €100,-

Je bespaart €69,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Sorpasso 2 bibtight zwart/blauw heren

Eigenschappen:
- Uitstekend passende tight voor een wijd gebied van koele tot koude omstandigheden
- Thermoflex Core2 voorkant en knieën voor extra warmte
- Thermoflex bij dijen en benen voor extra rekbaarheid
- 3D ondersteunende band bij de onderrug voor extra comfort
- Progetto X2 Air zeem voor lange afstands ritten
- YKK Camlock geritste enkel openingen met Giro elastiek en reflecterende ritssluiting
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 301 gram
- Temperatuur bereik: 5 - 12 graden
- Wind bescherming: 3*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 4*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Winter fietsbroek
  •   Windbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Categorie Castelli winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Absolute 7.0 bibtight zwart heren Gobik Absolute 7.0 bibtight zwart heren (10-02-106-002)

De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€149,95

 (incl. BTW)

Gobik Absolute 7.0 bibtight neptune heren Gobik Absolute 7.0 bibtight neptune heren (10-02-106-003)

De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€154,95

 (incl. BTW)

Craft Ideal Pro wind bibtight fietsbroek zwart heren 15% Korting Craft Ideal Pro wind bibtight fietsbroek zwart heren (1906748-999000)

De voorkant van de Craft Ideal Pro wind bibtight fietsbroek zwart heren is gemaakt van een 3-laags wind- en waterdichte stof die je lichaam perfect beschermt. De achterkant zorgt er dan weer voor een goede ventilatie en vochtregulatie, hierdoor blijft de broek ook van binnenuit droog en warm. Gemaakt van een elastische materiaal en met een C2 zeem die zich aanpassen aan al je bewegingen. De riemen houden de broek op zijn plaats en voorkomen dat hij afzakt. De ritssluiting aan de uiteinden van de pijpen maakt het makkelijker om de broek aan en uit te doen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€126,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames 10% Korting Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames (4522550-181)

De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen. De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden. Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights. Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou. De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex. De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen. De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€140,-

€125,95

  Je bespaart €14,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 bibknicker zwart heren 19% Korting Assos Mille GT C2 bibknicker zwart heren (11.12.244.18)

De Assos Mille GT C2 bibknicker is jouw ideale fietsbroek voor het voor- en najaar. Met isolerend RX EVO-materiaal, extra kniebedekking en de comfortabele MILLE GT C2-zeem geniet je van langdurige ondersteuning tijdens elke rit. De zeroPressure tailleband en race-geïnspireerde X-Frame bretels zorgen voor stabiliteit zonder druk, terwijl de ultralichte grippers de pijpen perfect op hun plaats houden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€209,95

€169,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zwart heren 10% Korting Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zwart heren (1910526-999900)

De Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zijn duurzame, winddichte en waterafstotende fietsbroeken ontworpen voor intensief fietsen in natte en winderige omstandigheden. Daarnaast is deze geavanceerde fietsbroek voorzien van elastische panelen voor meer bewegingsvrijheid, ergonomisch design en klittenband versteller in de taille en onderbeen voor een optimale pasvorm.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Sorpasso 2 bibtight zwart/blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.